1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Müftüsü Ahmet Altıok hedef gösteriliyor
Siirt Müftüsü Ahmet Altıok hedef gösteriliyor

Siirt Müftüsü Ahmet Altıok hedef gösteriliyor

Siirt İl Müftüsü Ahmet Altıok, Hz. Peygamber’e hakaret edenlere tepki gösterdiği için Oda TV denilen yayın organı tarafından hedef gösteriliyor.

A+A-

Hiçbir gerekçe, hiçbir hak veya hukuk Hz. Peygamber’e hakaret etme hakkına sahip olmadığı gibi bu cesareti de hiçbir kimse gösterememelidir. Hz. Peygamber’e alenen hakaret edebilecek cesaret halkı Müslüman olan bir ülkede şayet gösterilebiliyorsa o ülkenin her kesiminden Müslümanın kendini sorgulaması gerekiyor.

Geçtiğimiz günlerde Oda TV denilen paçavra fikir özgürlüğünün arkasına saklanarak Hz. Peygamber’e ve İslamın tüm değerlerine hakaret içeren bir yazı yayımladı. Siirt İl Müftümüz Ahmet Altıok ise gazetecilerin Hz. Peygamber’e hakaret edilmesiyle ilgili kendisine soru yöneltmesi üzerine Müftü Altıok, böyle birşeyin kabul edilemeyeceğini hakaret edenlerin derhal özür ve tövbe etmesi gerektiğini ifade etti.

ŞİMDİ DE MÜFTÜYÜ HEDEF GÖSTERİYORLAR

Oda TV denilen provokatör yayın organı bu sefer de Siirt Müftüsü Ahmet Altıok’u hedef göstermeye başladı.

SİİRT MÜFTÜSÜNE SOSYAL MEDYADA DESTEK

Provokatör gazeteye tepkiler sosyal medyada artarken, hedef haline getirilen Siirt Müftüsü Ahmet Altıok’a da sosyal medyada büyük bir destek geldi.
 

Bu haber toplam 5279 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum