1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Siirt Milli Eğitim Müdürü Pervari ve Beğendik’te incelemelerde bulundu
Siirt Milli Eğitim Müdürü Pervari ve Beğendik’te incelemelerde bulundu

Siirt Milli Eğitim Müdürü Pervari ve Beğendik’te incelemelerde bulundu

Siirt İl Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP ve beraberindeki heyet, Pervari ve Beğendik’teki eğitim çalışmalarını incelemek üzere ziyaretlerde bulundular.

A+A-

Çeşitli okullarda incelemelerde bulunmak üzere ziyaret programları gerçekleştiren Siirt Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP, Pervari İlçesi ve Beğendik Beldesi’ni ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Deniz EDİP, ilk olarak Pervari ilçesine bağlı olan Beğendik Beldesini ziyaret etti. Pervari İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Sıddık ÇAKAN, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Abdulhabib YILDIZ ve Pervari İlçe Millî Eğitim Şube Müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette Edip, okul yönetiminden Beğendik Ortaokulunda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Edip, okul idarecileri ile okul binasını gezerek yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini inceledi. Millî Eğitim Müdürü Deniz EDİP ayrıca öğrenciler ile bir araya geldi.

Öğrencilerle sınıf ortamında bir müddet sohbet eden Edip öğrencilerin heyecanlarına ortak oldu. Öğrencilere başarı dileklerini ileten Edip daha sonra öğretmenlerle buluşarak öğretmenlerin fedakâr çalışmaları için teşekkür etti. Öğretmenlerin sorun, talep ve önerilerini dinleyen Edip, buradaki ziyaretini sonlandırıp Beğendik İlkokulunda ziyarette bulundu. Bu okulda öğretmenler odasında öğretmenlerle bir kısa bir toplantı gerçekleştiren Edip, öğretmenlerle yaptığı toplantıda okul ziyareti programlarını sürdürmeye devam edeceğini belirtip idareci ve öğretmenlere çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı.
 

Bu haber toplam 309 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!