1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Siirt Milli Eğitim Müdürü değişti
Siirt Milli Eğitim Müdürü değişti

Siirt Milli Eğitim Müdürü değişti

2 yıldır Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren T.Fikret Eteker, görevini bugün teslim etti.

A+A-

2 yıldır Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdürmekte olan T.Fikret Eteker, Bakanlık kararıyla görevini bugün Eğitim Müfettişleri Başkanı olan ve 4 yıldır Siirt'te görev yapan Kamber Kızbaş'a teslim etti.

ETEKER, DUYGULARINI İLK OLARAK SİİRTLİLER.NET İLE PAYLAŞTI

Görevi teslim etmesinin hemen ardından Siirtliler.Net ile Öğretmenevi bahçesinde bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Eteker şu ifadelere yer verdi:

"Yeni Milli Eğitim Müdürümüz Kamber Kızbaş kaliteli bir arkadaşımız. İlimiz eğitimine önemli hizmetlerde bulunacağına inanıyorum. Görev yaptığım süre içerisinde başta sayın Valimiz olmak üzere, öğretmenlerimize, idarecilerimize, siyasetçilerimize, basın mensuplarına ve milli eğitimi camiamızın tüm çalışanlarına hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Uyumlu bir çalışma içerisinde olduk. Bundan sonrasında da Milli Eğitim kurumunda bir nefes olarak görev yapmaya hazırım. 2 yıllık İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevim süresi içerisinde kurumumuz içerisinde hep huzur vardı."

KIZBAŞ, ORTAK UZLAŞI SAĞLANAN BİR İSİM

Yeni İl Milli Eğitim Müdürü Kamber Kızbaş ile ilgili eğitim camiasında "herkesin üzerinde uzlaşabileceği bir isim" yorumları yapıldı.

ETEKER: "AYNI TEVECCÜHÜ GÖSTERMENİZİ BEKLİYORUM"

Siirtliler.Net'in eğitimle ilgili duyarlılığını anımsatan İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Eteker, "Görevim süresi boyunca herşeyden öte size ayrıca teşekkür ediyorum. Siirtliler.Net olarak eğitim çalışmalarına duyarlılığınızı yakından biliyorum. Kurumumuza ve camiamıza hep teveccüh gösterdiniz. Aynı teveccühü yeni Milli Eğitim Müdürümüze de göstermenizi bekliyorum." dedi.

Bu haber toplam 5511 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!