1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Siirt Milli Eğitim, Eruh İlçesini ziyaret etti
Siirt Milli Eğitim, Eruh İlçesini ziyaret etti

Siirt Milli Eğitim, Eruh İlçesini ziyaret etti

Eruh İlçesi’ni ziyaret eden Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü ekibi ilçedeki YİBO, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kültür Merkezi ve Şal Şapik Üretim merkezinde incelemelerde bulundular.

A+A-

İlk olarak Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip ve heyeti, Eruh ilçesinde görev yapan okul müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından okuldaki öğretmenlerle bir araya gelen Edip, onlarla sohbet ederek öğretmenlerin sorun, talep ve projelerini dinledi. Tubitak projelerinde gösterdikleri başarıdan ötürü okul yönetimi ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Edip'in bir sonraki durağı ise Eruh Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu. Öğretmenlerle buluşan Edip, onların sorun ve taleplerini dinleyerek öğretmenlerin okul koridorlarına yaptıkları kaligrafik çalışmaları inceledi.

Unutulmaya yüz tutan sanatları yaşatan Eruh Şal Şapik Üretim Merkezine de ziyarette bulunan Edip, yok olan sanatı yaşatmaya çalışan öğretmenlerimize teşekkür etti. Ziyarete İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sn. Zekeriya BUTUR, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube müdürleri de eşlik etti.

Bu haber toplam 19673 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!