1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt mahallelerine Muhtar Evleri geliyor
Siirt mahallelerine Muhtar Evleri geliyor

Siirt mahallelerine Muhtar Evleri geliyor

Siirt Belediyesi, mahalle muhtarlarının vatandaşlara daha çağdaş ve hızlı hizmet edebilmelerini sağlamak amacıyla 'Muhtar Evi' yapıyor.

A+A-

13 metrekare muhtar odasıyla birlikte engelli rampası, bekleme salonu, mutfak ve tuvaletin de bulunduğu muhtar evlerinin toplam 50 metrekare olarak projelendirildiğini ifade eden Başkan Vekili Taşkın, muhtar evlerinin gerek muhtarların gerek ise mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek biçimde tasarlandığını kaydetti. Başkan Vekili Taşkın; Bahçelievler, Kooperatif, Barış, Ulus, Alan, Afetevler, Veyselkarani, Doğan ve Çal Mahalleleri’nde inşa edilecek olan modern muhtar evleri için çok kısa süre içinde inşaat çalışmalarının tamamlanacağını bildirdi.

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Mahalleler de modern muhtar evi inşasının startını verdiklerini söyledi. Yerinde inceleme yapan Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, ilk olarak Veyselkarani, Afetevler ve Bahçelievler Mahallesinde muhtar evlerinin yapımına başladıklarını bildirdi. 13 metrekare muhtar odasıyla birlikte, engelli girişi, bekleme salonu, mutfak ve tuvaletin de bulunduğu muhtar evlerinin toplam 50 metrekare olacağını belirten Başkan Vekili Taşkın, muhtar evlerinin gerek muhtarların gerek ise mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek biçimde tasarlandığını kaydetti.

Başkan V. Taşkın, çok kısa bir zamanda inşaatların tamamlanacağını belirterek, mahalle muhtarlarımız ile birlikte tüm hemşerilerimize şimdiden hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 

Bu haber toplam 2270 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
3 Yorum