1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Siirt Kitap Fuarı üçüncü gününde
Siirt Kitap Fuarı üçüncü gününde

Siirt Kitap Fuarı üçüncü gününde

Siirt Valiliği ev sahipliğinde düzenlenen 3. Siirt Kitap Fuarı, yazarlar, okurlar ve yayınevlerini buluşturmaya devam ediyor.

A+A-

3. Siirt Kitap Fuarına üçüncü gününde de kitapseverlerin ilgisi artarak devam etti. Her yaştan Kitapseverlerin ziyaret ettiği fuarda, Kitapseverler, kitapları inceleyerek, satın aldılar.  Yazarların söyleyişi programlarına katılarak, kitaplarını yazarlara imzalattılar.

Kitap Fuarının üçüncü gününde sırasıyla Yazarlar; Serkan Şengül, İ. Gürkan Çelebi, Senai Demirci ve İ. Süreyya Sırma birer söyleşi gerçekleştirerek, okuyucularla buluştu. Kitapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği söyleyişi programlarının sonunda, Kitapseverler, satın aldıkları kitapları, Yazarlara imzalattılar.

Her gün fuarı ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz,  hem kitap satın alıyor, hem de yazarlar ve ziyaretçiler ile görüşme imkânı buluyor. Kültür şehri ilimiz Siirt’te, kültür sanat ve tanıtım çalışmalarının önemli bir ivme kazandığını belirten Vali Tutulmaz, Kitap Fuarına her yaştan vatandaşların ziyaret ettiğini belirtti.

Fuara katılan Çocuklara hediye çeki dağıtarak, bol bol kitap okumalarını tavsiye eden Vali Tutulmaz, vatandaşların fuara olan ilgisinden büyük bir memnuniyet duyduklarını sözlerine ekledi.

3.Siirt Kitap Fuarı, 3 Nisan 2016 Pazar günü sona erecek.

fuar1-005.jpgfuar2-004.jpgfuar3-003.jpgfuar4-002.jpg

fuar5-001.jpg

Bu haber toplam 2100 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!