1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Siirt Kent Meydanı inşaat çalışmaları denetlendi
Siirt Kent Meydanı inşaat çalışmaları denetlendi

Siirt Kent Meydanı inşaat çalışmaları denetlendi

Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, yapımına Temmuz 2015 tarihinde başlanan ve yapımı hızla devam eden, ”Siirt Kent Meydanı” projesi inşaat alanını inceleyerek, denetledi.

A+A-

Sabahın erken saatlerinde, Valilik Hizmet binası bitişiğinde inşaat çalışmaları devam eden, Kent Meydanını inceleyen Vali Mustafa Tutulmaz, buradaki yetkililerinden bilgi aldı. 

Burada çalışan işçilerle de sohbet eden Vali Tutulmaz, Siirt’in uzun süredir özlemle beklediği “Siirt Kent Meydanı” projesi inşaat çalışmalarının yılsonunda tamamlanacağını, böylece projenin ilk etabını halkımızın hizmetine sunacaklarını söyledi.

Projeyi yakından takip ettiğini kaydeden Vali Tutulmaz, Projenin tamamlanmasıyla birlikte, il merkezindeki trafik park sorununu büyük bir ölçüde çözeceğini ve kentin yeni bir imaja kavuşacağını ifade etti.

Vali Tutulmaz, hedeflerinin; Siirt’ti daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek olduğunu sözlerine ekledi.

KAMU KURUMLARI DENETLENMEYE DEVAM EDİLİYOR

Buradaki denetim ve incelemelerini tamamlayan Vali Tutulmaz, sırasıyla Karayolları Şube Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, denetimlerde bulundu.

Vali Tutulmaz, Kurum denetimlerinde; bazı memurların mesaiye geç gelmeleri ve temizlik hizmetlerine gereken riayetin gösterilmemesi üzerine, ilgililer hakkında soruşturma başalttı.

Bu haber toplam 3070 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!