1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirt Jetpa Dostluk Yemeği düzenlendi
Siirt Jetpa Dostluk Yemeği düzenlendi

Siirt Jetpa Dostluk Yemeği düzenlendi

Dün akşam Polisevi’nde düzenlenen Siirt Jetpa Dostluk Yemeği’nde Siirt için alınan müthiş kararlar açıklandı.

A+A-

Siirt Jetpa Dostluk Yemeği’nde konuşulanlar gerçekleşirse Siirt 4-5 yıla kadar Türkiye’nin ilgi odağı bir kent olacak. Nasıl mı? ilk yerli otomobil üretip Türkiye ve Dünya’ya pazarlayan, yeni otellerle konaklama sorunu bulunmayan, alışveriş ve eğlence merkezleriyle sosyal yaşamı canlı bir kent olacak…

siirt jetpa

Dün akşam (11 Eylül 2011 Pazar) Polisevi’nde düzenlenen “Siirt Jetpa Dostluk Yemeği”nde  spor camiasının yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK temsilcileri ve esnaf bir araya geldi.

siirt jetpaspor yemeği

Katılanlar arasında göze çarpanlar; Siirt Milletvekili Osman Ören, Vali Yardımcısı Yunus Sezer, Siirt Emniyet Müdürü Recep Güven, Milli futbolcu Tanju Çolak, Siirt Barosu Başkanı M.Cemal Acar, AK Parti İl Başkanı Ali İlbaş, Siirtspor eski Başkanı Beşir İlçin.

Yüzün üzerinde davetlinin bulunduğu programda konuklara ikram edilen yemeklerin ardından konuşma kürsüsüne davet edilen Adnan Öktüren ile Fadıl Akgündüz’ün açıklamaları pür dikkat dinlendi.

ÖKTÜREN: "SOSYAL ETKİNLİKLERDE BAŞARILIYDIK"

Yatırımcılara karşı Siirt’in bugüne katar yeterli olmadığına değinen adnan öktürenKulüp Asbaşkanı Adnan Öktüren “geçen sene arzuladığımız başarıya ulaşamadık ama futbol adına gerçekleştirdiğimiz sosyal etkinlikler son derece başarılıydı. İnternette bunların bir kısmını okudunuz zaten. Ama buna rağmen yaptığımız sosyal etkinliklerin reklamını fazla yapmadık.” dedi.

siirt jetpa fadıl akgündüz

AKGÜNDÜZ: "İMZA PROJESİNE DEVAM"

Kulüp Başkanı Fadıl Akgündüz ise, 10 sene önceki devlet anlayışıyla bugünkü devlet anlayışı arasında büyük farklar fadıl akgündüzolduğunu ve bugün gelinen noktaya Başbakan Erdoğan ile gelindiğine değinerek Siirt için düşündüğü projelerini açıkladı. Akgündüz; “İmza otomobil projemiz bitmemiştir. Artık hukuki problemimiz almadı. Tüm engellerimizi aştık. Türkiye’nin ilk yerli otomobilini İmza projemizle Siirt’ten üreteceğiz. Buna bağlı olarak Siirt’te konaklama tesisleri, alışveriş ve eğlence merkezleri inşa edeceğiz” dedi.

Uzunluğu nedeniyle kısa kestiğimiz açıklamaları önemine binaen sonraki haberlerimizde ayrıntılı olarak ekranlarımızdan okuyabileceksiniz.

VALİ YARDIMCISI SEZER: "BU TABLOYU ÖZLEMİŞTİK"

Yemeğe katılanlar arasındaki çeşitliliği ve zenginliği gören Vali yunus sezerYardımcısı Yunus Sezer ise yaptığı konuşmada: "Siirtspor, özlemini çektiğimiz bir şekilde herkesi bir araya getirdi. 3 yıldır burada görev yapıyorum ve artık ayrılma vakti geldi. Görev yaptığım süre  boyunca Fadıl beyin her sene gelerek vatandaşlar arasında bir heyecan uyandırmasına hep şahit oldum." dedi.

Bu haber toplam 4993 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!