1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirt İdman Yurdu, Ağrı’ya gitti
Siirt İdman Yurdu, Ağrı’ya gitti

Siirt İdman Yurdu, Ağrı’ya gitti

Siirt İdman Yurdu, U19 müsabakaları için Ağrı’ya gitti.

A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan 140 şampiyon kulübün katılacağı ve 24 ildeki U19 (19 Yaş altı) futbol müsabakaları için Siirt İdman Yurdu’nun futbolcuları, Kulüp Başkanı Nedim Toprak ile birlikte bu sabah Güney Turizm tarafından tahsis edilen minibüsle yola çıktılar.

Ağrı’da 25-29 Mayıs tarihleri arasında oynanacak olan müsabakalara Siirt İdman Yurdu ile birlikte Erzurum, Van, Muş, Bitlis ve Bingöl kulüpleri oynayacak.

Teşekkür:

Güney Turizm – Mesut Güney

Vodafone Bayisi – Cahit Özdemir

STSO Başkan Vekili – Özgür Çalapkulu

Siirt Üniversitesi Rektörü – Prof.Dr.Recep Ziyadanoğulları

 

Bu sabah 20 futbolcusuyla birlikte yola çıkan Siirt İdman Yurdu Kulüp Başkanı Nedim Toprak, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamada: “farklı bir ilde oynanacak olan müsabakalar, kulübümüzde top koşturan gençlerimizi günlerdir heyecanlandırmaktaydı. Onların heyecanını herkesin görmesini çok isterdim. İnşallah Ağrı’da başarılı sonuçlarla 2.kademeye çıkacağız. Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim. Ağrı’ya gidişimiz için genç futbolcularımız için bir minibüs tahsis eden Güney Turizm’in sahibi Sayın Mesut Güney’e, futbolcularımız için yemek masraflarını karşılayan Vodafone bayisi Sayın Cahit Özdemir’e, STSO Başkan Vekili Özgür Çalapkulu’na ve Ağrı’da konaklama yeri problemimizi çözen Siirt Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Recep Ziyadanoğulları’na çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber toplam 3991 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!