1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Havaalanı’nda ucuş rezaleti
Siirt Havaalanı’nda ucuş rezaleti

Siirt Havaalanı’nda ucuş rezaleti

Dün yine uçuşların iptal edildiği haberini alan yolculardan kimileri sinir krizi geçirdi.

A+A-

Siirt Havaalanı’nda bulunan  yolcular uçacağı saati beklerken uçuşa yarım saat kala uçağın Siirt’e inmeyeceğini öğrendiklerinde rezalet görüntüler ortaya çıktı.

Sinir krizi geçirdiler

Duvara vurup elini yaraladılar

Havaalanı önünde kalabalık önünde oturup ağladılar

Ambulans çağrıldı

uçuşlar iptal oldu” haberlerinin neredeyse her hafta geldiği Siirt Havaalanı’nda dün uçmak için bekleyen yolcular sinir krizi geçirdi. Seferlerin iptal olduğu hiçbir şekilde anons edilmezken yolcuların bir kısmı uçuşların iptal olduğunu tesadüfen öğrendikleri görüldü. Yolculardan kimileri sinir krizleri geçirdi. Uçağın gelmemesi nedeniyle vaktinde gideceği yerde olamayacağını bildiren kimi yolcular mağdur kaldıklarını ifade etti. Sinir krizi geçirenler arasında duvara yumruk atıp elini yaralayan bir yolcu için ambulans çağrıldı.  Yolcular daha sonra otobüslerle Diyarbakır’a gönderildiler.

Havaalanı yetkilileri "hava muhalefeti" nedeniyle uçağın Siirt'e gelemediğini bildirirken yolcular arasında "her seferinde aynı yalan atılıyor, buna inanmıyoruz, gelen uçağın yolcusu olmadığı için Siirt'e gelmediğini düşünüyoruz" yorumları yapıldı.

Bu haber toplam 4139 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!