1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Siirt Gönüllüleri Platformu kurum ziyaretleri yaptı
Siirt Gönüllüleri Platformu kurum ziyaretleri yaptı

Siirt Gönüllüleri Platformu kurum ziyaretleri yaptı

Yalova ve Siirt’te yapılan toplantılarının ardından kurulan Siirt Gönüllüleri Platformu dün ilimiz Siirt’te resmi kurumlara yönelik ilk ziyaretlerini gerçekleştirdi.

A+A-
Kurucu ve Dönemsel Başkanlığını Ayaz Akkoyun’un yaptığı SİİRT GÖNÜLLÜLERİ PLATFORMU, ilk olarak Yalova’da 3 günlük çalıştay yaptılar. Çalıştay toplantısına katılan Siirt, İstanbul, Yalova, Gönen gibi farklı vilayetlerdeki hemşehrilerimiz 3 gün boyunca platformun önemi, gerekliliği, misyonu gibi birçok konuda istişareler yaptılar. İkinci toplantı ise Yalova’daki toplantıya katılanlara ilaveten yeni ve farklı isimlerden oluşan katılımcılarla birlikte geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günü Siirt Üniversitesi’nin Kezer Kampüsünde yapıldı.
 
Toplantıların ardından kurucu ve dönemsel bir yönetim kurulu oluşturan SİİRT GÖNÜLLÜLERİ PLATFORMU, ayrıca 11 farklı alanlarda çalışmalar yapacak Komisyanlar kurdu. 
 
PAZAR GÜNÜ OLMASINA RAĞMEN
İLK RESMİ ZİYARETLER KABUL EDİLDİ
 
Siirt Gönüllüleri Platformu yöneticileri ilk ziyaretlerini dün gerçekleştirdi. Siirt Valiliği, Siirt Belediyesi, Siirt Barosu ve Siirt Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Platform heyeti, kuruluş amaçlarını, gerçekleştirdikleri toplantıları ve hassasiyetlerini aktardılar.
 
Platformun Resmi Twitter Adresi: @siirtgonulluler
 
ziyaretler1.jpg
 
ziyaretler2-001.jpg
 
ziyaretler3.jpg
 
ziyaretler4.jpg
Bu haber toplam 2675 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!