1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirt Gençlik Spor Müdürlüğünden duyuru
Siirt Gençlik Spor Müdürlüğünden duyuru

Siirt Gençlik Spor Müdürlüğünden duyuru

Siirt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çeşitli spor branşlarında açılacak olan kurslarla ilgili duyuruda bulundu.

A+A-

Sporu toplumumuzun vazgeçilmez tutkusu ve yaşam biçimi haline getirebilmek için öncelikle çocuklarımızı ve Gençlerimizi Spora teşvik etmeliyiz. Çocuk ve Gençlerimizin serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak, içki, Sigara ve diğer tüm zararlı alışkanlıklardan korumak; Ruhen ve Bedenen sağlığı yerinde bir nesil yetiştirmek, Spora yönlendirmek ve Spor kulüplerine sporcu kaynağı yaratmak amacıyla; her yıl uygulanan “İL SPOR MERKEZLERİ”, “ENGELLİLER İL SPOR MERKEZLERİ” bu yılda çeşitli spor branşlarında açılacak olup, kayıtlar 25 Mayıs 2016 tarihinde başlayacaktır.

2016 yılı İl Spor Merkezleri 05-18 yaş grubu Kız- Erkekler için Atletizm, Basketbol, Badminton, Bocce, Cimnastik, Boks, Güreş, Halk Oyunları, Hentbol, Masa Tenisi, Judo, Satranç, Taekvvondo, Voleybol ve Yüzme branşlarında, Teşkilatımızın 78 inci kuruluş yıl dönümü olması sebebiyle 29 Haziran 2016 tarihinde törenle açılışı yapılacaktır.

2016 yılı İl Spor Merkezleri kayıtları 25 Mayıs 2016 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisinde başlanacak olup; Kayıt ücreti olarak yalnız Yüzme branşından 80.00 Tl kayıt ücreti alınacak olup, diğer branşlardan herhangi bir kayıt ücreti kesinlikle alınmayacaktır. 

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Bu haber toplam 2290 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!