1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Gençlik Derneği’nden Siirtliler.Net’i ziyaret
Siirt Gençlik Derneği’nden Siirtliler.Net’i ziyaret

Siirt Gençlik Derneği’nden Siirtliler.Net’i ziyaret

Siirt Gençlik ve Bilişim Derneği, Siirtliler.Net’in Tophane bürosunu ziyaret ederek bir dernek hatırası bıraktılar. Dernek üyeleri yarın ve Pazartesi günü de İstanbul’daki Siirtli dernekleri ziyaret edeceklerini bildirdiler.

A+A-

Siirt’te genç idealist bir grup tarafından kurulan derneğin kurucuları kamuoyunda uzun yıllardır internet ortamında paylaşım platformu olarak hizmet veren Siirtliler-Board.Net adlı internet sitesinden tanınmaktadır. İmkanları nispetince kültürel anlamda dönem dönem oldukça güzel etkinliklerde bulunan Siirt Gençlik ve Bilişim Derneği üyeleri, Siirt’ten İstanbul’a kısa süreli bir seyahatte bulunarak İstanbul’daki hemşehrileriyle bir araya gelmeyi planlıyor.

 

Pazar günü Fatih civarındaki Siirtli dernekleri ve çeşitli esnafları ziyaret edecek olan dernek üyeleri bugün Siirtliler.Net’in Tophane ofisini ziyaret ederek dernek hatırası bıraktılar. Buradan yine Tophane’deki Halenzeliler Derneği’ni ziyaret eden derneğin ziyaret programları devam edecek.

 

Gençlik ve Bilişim Derneğimizin yarın Tillo, Pervari, Eruh ilçe derneklerinin yanı sıra yine aynı bölgede bulunan diğer Siirt derneklerini de ziyaret edeceği bildirildi.

 

Bu haber toplam 2976 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!