1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirt Gençler Birliği Başkanı Şengöz ile söyleşi
Siirt Gençler Birliği Başkanı Şengöz ile söyleşi

Siirt Gençler Birliği Başkanı Şengöz ile söyleşi

Siirt Gençler Birliği Spor Kulübü başkanı M.Ali Şengöz, Siirtliler.Net muhabiri Suat Bilim'in sorularını yanıtladı.

A+A-

Siirt Gençler Birliği Spor Kulübü başkanı M.Ali Şengöz öle söyleşi

 

Birinci devre sizin açınızdan nasıl geçti?

Takımı yerli futbolcu kardeşlerimizle kurduk. Bu ekip ile şampiyonluğu hedefledik. İlk yarıyı hedeflediğimiz gibi bitirdik. Takımın futbol anlayışı ve puan durumundan yönetim olarak memnunuz.

 

Transfer yapacak mısınız?

Teknik heyetimizin isteği doğrultusunda 3 isim ile görüşmemiz bulunuyor. Sanırım kısa sürede bu transferleri sonuçlandıracağız.

 

Sezon sonunda arzuladığınız hedefe ulaşabilecek misiniz?

Yönetim, Teknik Heyet ve futbolcular olarak tek hedefimiz şehrimizin ikinci 3.Lig takımı olmak bunun çabalıyoruz. Bunun için de vargücümüzle çalışıyoruz. İnanıyorum ki sezon sonunda bu dileklerimizi gerçekleştirerek taraftarımıza ve Siirt halkına bu mutluluğu yaşatacağız.

 

Gençler Birliği’nin maddi açıdan sıkıntısı var mı?

Evet maddi sıkıntımız var. Maliyetleri kendi çabamız ile karşılamaya çalışıyoruz. Gençler Birliği’ni ayakta tutmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

 

Size yardımda bulunanlar olmuyor mu?

Şu ana kadar Siirtspor’un asbaşkanı sayın Adnan Öktüren’den maddi ve manevi destek gördük. Bu desteğin devam edeceğine inanıyorum. Sizin aracılığınızla sayın Öktüren’e ve Siirtspor Yönetim Kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca sayın Valimiz Musa Çolak ve spor camiasından da desteklerini bizden esirgemeyeceklerine inanıyorum.

Bu haber toplam 2993 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!