1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Emniyetinden taziye, teşekkür ve davet
Siirt Emniyetinden taziye, teşekkür ve davet

Siirt Emniyetinden taziye, teşekkür ve davet

Şehit Komiser Osman Demir için 21 Temmuz 2011 Perşembe günü akşam namazını müteakip Sancaklar Camisinde mevlit okutulacaktır.

A+A-

TAZİYE, TEŞEKKÜR VE DAVET MESAJI

15 Temmuz 2011 günü devriye görevlilerini denetlediği sırada uğradığı silahlı saldırı sonucunda şehit olan Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli Komiser Osman DEMİR’i kaybetmenin çok derin ve büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Şehidimize Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, tüm emniyet mensuplarımıza başsağlığı ve sabır dileriz.

 

komiser osman demir - siirtBu menfur saldırı sonrası vatandaşlarımızın olayla ilgili gördüğü, duyduğu ve bildiği şüpheli durumları şahsen veya 155 Polis İmdat telefonunu arayarak bildirmesi teröristin etkisiz hale getirilmesinde büyük katkı sağlamıştır. Müdürlüğümüzü arayıp yardımcı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür eder, şehrimizin güvenlik ve huzurunun sürdürülebilmesi için ilgi ve desteğinizin devamını dileriz. 

 

16 Temmuz 2011 günü şehidimiz için düzenlenen törene katılımlarından ve gösterilen teveccühten dolayı İl protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ile vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Şehidimiz için 21 Temmuz 2011 Perşembe günü akşam namazını müteakip İlimiz Sancaklar Camisinde mevlit okutulacaktır. Mevlide tüm vatandaşlarımız davetlidir.

 

Siirt Emniyet Müdürlüğü

Bu haber toplam 2560 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!