1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Siirt Emniyet’i Eruh’tan gelen 75 öğrenciyi ağırladı
Siirt Emniyet’i Eruh’tan gelen 75 öğrenciyi ağırladı

Siirt Emniyet’i Eruh’tan gelen 75 öğrenciyi ağırladı

Eruh Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğüyle birlikte Siirt Emniyet Müdürlüğü, 1 günlerini 75 öğrenciyle birlikte geçirdi.

A+A-

Siirt Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği ile Eruh İlçe Kaymakamlığı ve Eruh İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü Eruh’un değişik okullarında okuyan 75 öğrenciyle birlikte gün boyunca çeşitli etkinlikler düzenlediler.

 

Eruh Kaymakamlığı tarafından tahsis edilen araçlarla ilçeden alınarak Siirt Merkez’deki Polis Meslek Yüksek Okulu’na getirilen öğrenciler bu okula giriş koşullarıyla ilgili bilgilendirildiler. Okulu gezme imkanı bulan öğrenciler burada kendilerine yapılan ikramların ardından Aydınlar (Tillo) ilçesine götürüldüler. Tillo’da Müze, Kale ve diğer tarihi yerleri Toplum Destekli Polis Büro Amirliği ekiplerince gezen öğrenciler öğle yemeğini Siirt Polisevi’nde İl Emniyet Müdürü Celali Topuz, Eruh Kaymakamı Ahmet Dalkıran ve Eruh Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çiftçi ile birlikte yediler.

 

Yemek sonrası Kültür Merkezine götürülen çocuklar burada Salih Omurtak İlköğretim Okulundan gelen 80 öğrenci ile birlikte toplam 155 öğrenci “Buz Devri 3” adlı animasyon filmini izlediler.

 

 

Bu haber toplam 2512 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!