1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan’dan veda mesajı
Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan’dan veda mesajı

Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan’dan veda mesajı

3 yıla yakın bir süredir Siirt Emniyet Müdürlüğü görevini sürdüren ve geçtiğimiz gün Emniyet Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Daire Başkanlığı görevine terfi eden Metin Özkan’ın veda mesajı

A+A-

VEDA MESAJI 

Yaklaşık 3 yıla yakın süreyle görev yaptığım bu görevi yürütürken de büyük keyif aldığım Siirt İl Emniyet Müdürlüğü'nden, Emniyet Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Daire Başkanlığı'na atandım.

Şu an itibariyle Siirt İl Emniyet Müdürlüğü görevimi yeni atanan meslek büyüğüme gururla ve şerefle devrediyorum. 3 yıla yakın süreyle Siirt'in huzur ve güvenliğini sağlamaya çalıştık. Bu süre içerisinde başta Sayın Valimiz olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlardan özellikle de Siirtli vatandaşlarımızdan büyük destek ve ilgi gördük. Bu bizi fazlasıyla memnun etti. İnanıyorum ki bu karşılıklı anlayış, güven ve işbirliği devam ettiği sürece Siirt'in huzur ve güvenliğini daha üst noktalara taşıyacaktır. Mevcut huzur ve güven ortamı devam ettiği gibi aynı zamanda da daha kaliteli güvenlik hizmeti olarak yansıyacaktır. Başta Emniyet Müdür Yardımcılarıma, Birim Amirlerime ve bütün Emniyet personelime ve siz Siirtli hemşerilerime teşekkür etmek istiyorum. Personelim özveriyle çalıştılar, çok üst düzeyde hizmet sundular. Bunun karşılığında siz Siirtli hemşerilerim de bize inandınız, bize güvendiniz, bizden desteğinizi hiçbir zaman eksik etmediniz.

Şunu unutmayınız ki buradan ayrılıyorum, ama gönlüm bölge halkı içerisinde ayrıcalığını bize hissettiren, bölgede oynanmak istenen kirli oyunların karşısında eğilmeyerek dik duran, bizimle ve devletinin yanında olup devletine sahip çıkan, bunun en bariz örneğini 15 Temmuz gecesi gösteren çok değerli Siirtlilerle olacaktır. Görev yaptığımız süre içerisinde eğer hakkımız geçmiş ise son zerresine kadar helal olsun. Sizlerin de bizlere hakkınızı helal etmesini diler;

Saygı ve sevgilerimi sunarım.

Metin ÖZKAN
1.Sınıf Emniyet Müdürü

 


SİİRTLİLER.NET YAYINCILIK OLARAK

Gerek Başmüdürümüz Metin Özkan'a gerekse de Başmüdür Yardımcımız İlker Arslan'a terfi ettikleri yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.


 

Bu haber toplam 3175 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!