1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Devlet Hastanesi'ne 5 uzman atandı
Siirt Devlet Hastanesi'ne 5 uzman atandı

Siirt Devlet Hastanesi'ne 5 uzman atandı

15 Haziran 2010 Salı 13:30Siirt Devlet Hastanesi'ne iki genel cerrahi uzmanı, iki göz doktoru bir de kardiyoloji uzmanı olmak üzere 5 uzman atandı.

A+A-

Siirt Devlet Hastanesi'ne iki genel cerrahi uzmanı, iki göz doktoru bir de kardiyoloji uzmanı olmak üzere 5 uzman atandı. Son atamalarla hastane, kalitesini yükseltti. 

 

Devlet Hastanesi'ne Ankara Hacettepe Üniversitesi'nden Genel Cerrah Timuçin Erol, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nden Genel Cerrah Adem Karabacak, Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcılar Hastanesi'nden Göz Doktoru Derya Cindirik,  İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'nden Göz doktoru Ceylan Uslu ve Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Kardiyoloji Doktoru Hediye Madak Bilici atandı.

 

Devlet Hastanesi Müdürü Abdurrahman Tetik konuyla ilgili açıklamasında, “Sağlık hizmeti bütün insanların yaşamlarının her döneminde ihtiyaç duyacağı fedakârlık isteyen, kutsal bir hizmettir.

 

Bu bilinçle bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da insanlarımızın daha kaliteli sağlık hizmetini alabilmeleri amacıyla çaba göstereceğiz. Siirt Devlet Hastanesi modern altyapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile şehrimizin en önemli hastaneleri arasında yer almaktadır. 

 

Bütün ekip arkadaşlarımla birlikte buradaki hizmet kalitesini daha da ileriye götürmek için çalışacağız. Zorunlu hizmet kapsamında ilimize atanan 5 uzman hekim hastanemizin kalitesini daha da artıracaktır. Siirt Devlet Hastanesi bölgeye oranla çok iyi noktadadır. 

 

Şu an hastanemiz tıbbi araç ve uzman hekim konusunda bölgenin en kaliteli hastanesidir. Emar, radyoloji, ultrason tomografi, endoskopi cihazlarımız tüm gün hizmet vermektedir.

 

7 yıl öncesine kadar dışa bağımlı olan hastanemizde sağlık hizmetleri çok gelişti. Bölgede çok önemli riskli ameliyatlar Siirt Devlet Hastanesi'nde yapılıyor. Özel hastanelerle çok rahatlıkla rekabet edebilecek noktadayız” dedi.

Bu haber toplam 4011 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!