1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt DEDAŞ Müdürü yine değiştirildi
Siirt DEDAŞ Müdürü yine değiştirildi

Siirt DEDAŞ Müdürü yine değiştirildi

Siirt DEDAŞ İl Müdürü Ali İhsan AYDIN’ın görevine ani bir kararla son verilmesi kurumlara milletvekili baskısını tekrar gündeme getirdi.

A+A-

Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’ne gelen, ancak Siirt’e henüz ulaşmamış olan görevin sonlandırılması yazısında ise hiçbir gerekçenin yazılmadığı öğrenildi.

“KİMSE AYRIMCILIK BEKLEMESİN” demişti!

Hangi gerekçelerle görevine son verildiği bilinmeyen İl Müdürü Ali İhsan Aydın hatırlanacağı üzere birkaç ay önce görevine başlamıştı. Göreve ilk geldiği sıralarda Siirtliler.Net’e yeni göreviyle ilgili “kimse herhangi bir ayrımcılık beklemesin, adam kayırma beklemesin” anlayışıyla çalışacağını dile getiren AYDIN’ın hangi gerekçeyle görevine apar-topar son verildiği henüz bilinmiyor.

YILMAZ HELVACIOĞLU’NUN DEĞERLENDİRMESİ MERAK EDİLİYOR

Günlerdir Siirtlilerin midesini bulandıran fuhuş rezaletiyle ilgili CHP’lisinden, BDP’lisine kadar birçok partilerin ilimizi ziyaretleri ve konuya dair girişimleri gerçekleşirken, hükümet partisi vekillerinin suskunluklarını koruyor olması yadırganmaktaydı. Fuhuş rezaletiyle ilgili günlerdir bir açıklama dahi yapamayacak kadar yoğun olduğu düşünülen Yılmaz Helvacıoğlu’nun sessizliği kaygı verici. Ayrıca DEDAŞ İl Müdürü’nün görevine apar-topar son verilmesinin ardındaki ismin Yılmaz Helvacıoğlu’nun olduğunun iddia edilmesi ne şekilde değerlendirileceği merak konusu.

Bu haber toplam 4061 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!