1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Siirt CHP nin yeni kadrosu basına tanıtıldı
Siirt CHP nin yeni kadrosu basına tanıtıldı

Siirt CHP nin yeni kadrosu basına tanıtıldı

12 Haziran seçimlerinde CHP 1. sıra adayı olan Muhdi Koyuncunun istifa etmesi ile boşalan il başkanlık koltuğuna Nevaf Bilek atandı.

A+A-

CHP Genel Merkezi tarafından Siirt İl Başkanlığına atanan Nevaf Bilek bir dizi çalışmadan sonra yeni CHP Siirt il teşkilatı ve ilçe teşkilatlarını kamuoyuna düzenlediği basın toplantısı ile doyurdu.

Geçmiş yıllarda da CHP çatısı altında görev alan Nevaf Bilek yeni il teşkilatı ile artık yeni bir döneme girdiklerini bu dönemde yeni CHP vizyonunu il yönetimiyle birlikte vatandaşların ayaklarına tek, tek giderek anlatacaklarını bildirdi.

 

nevaf bilek - siirt chpNevaf Bilek yapacakları çalışmaları değinerek “ Yeni il yönetimimizle birlikte artık seçimden sonra bir kenara çekilen siyasi parti görümünde değil her zaman vatandaşların sıkıntılarını ve menfaatlerini koruyan, kollayacak bir ekip kurduk. Böylelikle ilimizin menfaatleri doğrultusunda her kesimle birlikte hareket edeceğiz. Yanlış olan işlerinde her zaman ki gibi karşısında durmaya da devam edeceğiz, on yıllık AK Parti hükümeti döneminde kimlerinin dediği gibi Başımıza talih kuşu kondu döneminde bile istenilen hizmetleri alamayan ilimizin ihtiyaçlarını her platformda dile getirip verilen sözleri yeniden hatırlatacağız. Yeni il yönetimi olarak verilen bu sözlerin neden ve niçin yerine getirilmediğini sorgulayacağız. 2006 yılında hizmete gireceği Başbakan Erdoğan tarafından söylenen Eruh yolunun hala neden bitirilmediğini sorgulayacağız. Buna benzer yıllardan beri süregelen birçok projenin neden yapılamadığını soracağız. Rize’ye yapılan yatırımların yüzde onu bile ilimizi rahatlatacakken ilimizde hala su sıkıntısı çeken ilçelerimizin neden hala bu sorunla yüz yüze olduğunu sorgulayacağız. Bölgemizde artık akan kanın durması ve barışın gelmesi için çalışacağız. Yerel yönetimlerimizin halka nitelikli hizmeti sunmaları için takip edip eksiklikleri kamuoyu nezdinde kendilerine ileteceğiz. Eleştirilere açık olacağız. Ben ve yönetimdeki bütün arkadaşlarımla birlikte ilimizin menfaatleri doğrultusunda her zaman hem ana muhalefet partisi mensubu hem de şehrini ve şehrindeki insanlarını seven birer yurttaş olarak gece gündüz çalışacağız” dedi

 

Önümüzdeki dönemde yeni CHP Siirt il teşkilatında görev alacak yeni isimler şöyle

 

İl Başkanı Nevaf Bilek    

 

İl Başkan Yrd. İsmail Nakipoğlu        İl Başkan Yrd. Cindi Eren

 

İl Başkan Yrd. Gülbeyaz Babaoğlu     İl Başkan Yrd. Bülent Turhan

 

İl Başkan Yrd. Kamile Balcı               İl Başkan Yrd. Cahfer Saklam

 

İl Başkan Yrd. Adnan Yardım           İl Başkan Yrd. Zekeriya Çığır

 

İl Başkan Yrd.  Sedat Amcaoğlu        İl Sekreteri Hikmet Özer

 

Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Özevin  Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Işıktaş

 

Yönetim Kurulu Üyesi Enver Güneş

 

 

 

Bu haber toplam 3549 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!