1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Belediyesinin yeni yönetimi Gaziantepte
Siirt Belediyesinin yeni yönetimi Gaziantepte

Siirt Belediyesinin yeni yönetimi Gaziantepte

Terör örgütüne hizmet ederek Siirt’te yaşayan vatandaşları belediyecilik hizmetlerinden mahrum eden bir anlayıştan kurtulan Siirt Belediyesi’nin yeni yönetimi şehre hizmet alanları tesis için çalışmalarını sürdürüyor.

A+A-

Siirt’in belediyecilik konusunda geride bırakılmasını sağlayanlardan kurtarılan Siirt Belediyesi’nin yeni yönetimi Başkan Ceyhun Dilşad Taşkın başkanlığında Gaziantep’e gittiler.

Kayyum Başkan Ceyhun Dilşad Taşkın, beraberinde Başkan Yardımcıları Zekeriya Butur ve Yener Tanık ile birlikte Gaziantep’in Şahinbey Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyaretler İlçe Belediyesiyle de sınırlı kalmadı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ve Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’yı da ziyaret eden Siirt heyeti, Siirt’in belediyecilik projeleri ve faaliyetleriyle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın Siirt'te daha kaliteli hizmet sunmak için Şahinbey Belediyesi ile kardeş belediye olduklarını belirtti. Şahinbey Belediyesi ekipleri ile birlikte kentte yapılabilecek faaliyetlere başladığını ifade eden Taşkın, ortak yapabileceğimiz çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Gaziantep Şahinbey Belediyesini gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaret gayet verimli geçti. Şahinbey Belediyesi ile güzel çalışmalar yapmak istediklerini dile getiren Taşkın, vatandaşların özlediği ve beklediği hizmetleri yürütmeye gayret edeceklerini, bununla ilgili çalışmalarının bulunduğunu kaydetti.

Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın ve Belediye Başkan Yardımcıları Gaziantep ilinde yaşayan Siirtli hemşerilerimizle bir araya geldi. Başkan Taşkın Siirt’te yapılacak projeler hakkında Siirtli hemşerilerine bilgiler verdi ve yaşanabilir bir Siirt için destek istedi.

sahinbey-belediyesi.jpg

Bu haber toplam 4864 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!