1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Belediyesinden Hummalı Temizlik Çalışması
Siirt Belediyesinden Hummalı Temizlik Çalışması

Siirt Belediyesinden Hummalı Temizlik Çalışması

Siirt Belediyesi “Daha Temiz Bir Siirt” için 120 kişilik bir ekiple kentin tüm mahallelerinde temizlik çalışmaları başlattı.

A+A-

Siirt Belediyesi  “Daha Temiz Bir Siirt”  için 120 kişilik bir ekiple kentin tüm mahallelerinde temizlik çalışmaları başlattı.

“Daha Temiz Bir Siirt” için gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında belediye bünyesinde bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Siski Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü personellerinden oluşan toplam 120 kişilik ekip Aydınlar Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Eski hastane kavşağı, Eruh yolu ve Kurtalan yolu üzerinde bulunan orta refüj ve yol kenarlarında genel temizlik çalışması yaptı.

Siirt Belediyesi ekipleri, başlatılan temizlik kapsamında caddelerde ve kaldırımlarda bulunan karlar ile yağmur sularının cadde, sokak ve kaldırım kenarlarına taşıdığı toprak ve kum gibi atıkları temizleyerek, kenti daha yaşanılabilir hale getirdi.

Şehrin dört bir yanını her gün düzenli olarak temizleyen ekiplerimiz, kent merkezindeki mahallelerin yanı sıra, kırsal mahallelerde de temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam edecek.

Bu haber toplam 868 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!