1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Belediyesi Park Çalışmaları Devam Ediyor
Siirt Belediyesi Park Çalışmaları Devam Ediyor

Siirt Belediyesi Park Çalışmaları Devam Ediyor

Siirt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından vatandaşların daha yeşil bir alanda vakit geçirebilmeleri için başlattığı 22 yeni park projesi tüm hızıyla devam ediyor.

A+A-

Park Bahçeler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Yeşil Bir Siirt” Projesi kapsamında kentin farklı noktalarında başlatılan 22 adet park projesinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan çalışmalarda başlatılan 22 yeni parkın 11 tanesi faaliyete geçerek vatandaşların hizmetine girdi. 11 parkta ise çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. Yüklenici firma tarafından yapılan çalışmalar kapsamında 11 parkın ise 1 ay içerisinde bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulacak. 22 yeni parkın yanı sıra yıllardır çözüm bekleyen Hayrettin Özgen parkını da bünyemize katarak çalışmalara en kısa zamanda başlayacağız. 9000 metrekare üzerine kurulacak olan hayrettin özgen parkında yeni nesil oyun gurupları, masal kahramanları, oturma alanları, yürüyüş alanları, etkinlik ve gösteri alanları yer alacak.

Şehrimize kazandıracağımız Parklarımızın tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlarımız, huzurlu ve keyifli günlerin tadını çıkaracağı, çocuklarımızın gönüllerince eğleneceği parklarımızın halkımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” denildi.
 

Bu haber toplam 2529 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
10 Yorum