1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt Belediyesi ile STK'lar sahurda buluştu
Siirt Belediyesi ile STK'lar sahurda buluştu

Siirt Belediyesi ile STK'lar sahurda buluştu

Siirt Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın, ilimiz merkezinde faaliyette bulunan sivil toplum kuruluşlarıyla dün gece sahurda bir araya geldi.

A+A-

Eski Siirt Valilik binası yanında bulunan Elit Cafe'de sahur programı düzenleyen Siirt Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın beraberinde kurum müdürleriyle birlikte sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcilerini ağırladı.

Sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcilerinden şehirdeki belediye algısı ile ilgili önerilerini, duygu ve düşüncelerini dinleyen Başkan Taşkın, şu ifadelere yer verdi: "Politize olmadık. Mesela eski HDP'li belediyenin eksikliklerini hiç kamuoyunda tartışmadık. Biz sadece kendi yapacağımız hizmetlere odaklandık. Hizmetlerimiz karşılığında teveccühü görünce enerjimiz daha da arttı. Siirt'in güzelliği şudur; Hizmetlere sahip çıkıyor. Mesela yeşillendirme veya oyun grupları başka vilayetlere daha çok sahiplenildi. Bakıyorsunuz çiçeklere ve parklara vatandaşlar sahip çıkıyor ve koruyor. Siirt medeni bir kent. 5 yılım geçti burada. İnsanlar bizlere dua ediyorlar. Whatsapp hattını kurduk ve çok sayıda çağrı alıyoruz. Aldığımız çağrıları değerlendirip dönüşler yapıyoruz. Bunlar bize daha çok güç veriyor. Vatandaşa dokunduk ve insanlar da bunun karşılığını tebessümle, duayla veriyor zaten."

Konuşma ve değerlendirmelerin ardından Başkan Taşkın, sinevizyon eşliinde yapmış oldukları belediye çalışmalarıyla ilgili konuklarına görsel sunum yaptı.

Bu haber toplam 1235 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum