1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Siirt ASKF'den Canpolat'a teşekkür ziyareti
Siirt ASKF'den Canpolat'a teşekkür ziyareti

Siirt ASKF'den Canpolat'a teşekkür ziyareti

Siirt ASKF Başkan ve Yöneticileri, amatör kulüplerine verdiği desteklerden dolayı İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat'ı ziyaret ettiler.

A+A-

Siirt Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Muhtar Akıncı ile ASKF yöneticileri, İl Özel İdare Genel Sekreteri Canpolat’a, amatör spor kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

Siirt Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Muhtar Akıncı ile yönetici Barış Kezer ve Futbol İl Temsilcisi İrfan Tekin, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat’ı makamında ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Akıncı, İl Özel İdaresi tarafından amatör spor kulüplerine verdiği destekten ötürü Genel Sekreter Hifzullah Canpolat’a tüm amatör spor kulüpleri adına teşekkür ederek plaket takdim etti.

TALEP ETTİĞİMİZ HER NE VARSA, HİÇBİR ZAMAN GERİ ÇEVRİLMEDİK

Ziyarette konuşan ASKF Başkanı Ahmet Muhtar Akıncı, “Öncelikle İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Hifzullah Canpolat’a amatör spor kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olan ve destek veren bir genel sekreterimiz var. Bizim talep ettiğimiz her ne varsa, hiçbir zaman geri çevrilmedik, devamlı amatör spor için destek aldık. Özellikle bu yıl tüm amatör spor takımlarımız için ihtiyaçları doğrultusunda malzeme talebinde bulunduk. Sayın Genel Sekreterimiz de bizi kırmayarak, bütün amatör spor kulüplerine bu desteği verdi. Bunun yanı sıra yine Siirtspor için kalıcı ve yılların sorunu olan bir adet spor tesisi yapılacağını dile getirdi. Bu konuda bütün amatör spor kulüpleri ve Siirt ASKF adına bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Amatör spor kulüplerine hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen İl Özel İdare Sekreterimiz Sayın Hifzullah Canpolat’a bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri ve aynı zamanda Siirt İÖİ Spor Başkanı Hifzullah Capolat, ASKF Başkanı Ahmet Muhtar Akıncı ve ASKF yöneticileri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haber toplam 2459 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
1 Yorum