1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Siirt Ak Parti’de özeleştiriler yapılıyor
Siirt Ak Parti’de özeleştiriler yapılıyor

Siirt Ak Parti’de özeleştiriler yapılıyor

Siirt’te basına kapalı yapılan Ak Parti Halk Meclisi Toplantısı’na Tillo Belediye Başkanı Mesut Memduhoğlu’nun konuşması damgasını vurdu.

A+A-

Ak Parti Bölge koordinatörü ve Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek’in başkanlık ettiği toplantıya Ak Parti Siirt milletvekilleri Afif Demirkıran ve Yılmaz Helvacıoğlu’nun yanı sıra İl Başkanı Bayram Kızılay ile il Teşkilatı ve ilçe teşkilatlarından üyeler katıldı.

Siirtliler.Net’e ulaşan bilgiye göre Tillo (Aydınlar) Belediye Başkanı Mesut Memduhoğlu konuşma yapmak üzere çıktığı kürsüde: “Başbakanımız yan gelip yatanı sevmiyor, halkımız yan gelip yatanları sevmiyor. Şu anki katılımcıların azlığı her şeyi gösteriyor. Biz şu anki mevcut sistemimizle seçimi kazanamayız. Mevcut vekillerimizin tutumları yüzünden ilimizdeki kurum müdürlerimiz yeteri performansı göstermiyorlar. Vekillerimiz Tillo için hazırlamış olduğum projelere destek veriyorlar evet bu doğru, ama teşkilat olarak ve vekillerimizin genel tutumları olarak kendimize artık çeki düzen vermeliyiz” şeklinde sert bir açıklamada bulunduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili bilgilerin teyidini sağlamak amacıyla görüşme yaptığımız Başkan Memduhoğlu, şu ifadelere yer verdi : “Partimizin daha iyiye gitmesi, eksik olanları dile getirmek amacıyla bir konuşma yaptım. Kimsenin şahsını rencide etmek amacında değildim. Bir özeleştiride bulundum. Bu da bölge koordinatörümüz tarafından gayet olumlu karşılandı.”

Memduhoğlu'nun bu eleştirileri partililer tarafından saygıyla karşılandığı ve "haklı eleştiriler" şeklinde değerlendirildiği öğrenildi.

Bu haber toplam 2992 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!