1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Siirt AK Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar
Siirt AK Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar

Siirt AK Parti Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar

12 Genel seçimlerinde milletvekili olma hakkını kazanan Ak Parti Milletvekilleri Afif Demirkıran ve Osman Ören, yemin öncesi ilk adım olan İl Yüksek Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldılar.

A+A-

Mazbatalarını alan AK Parti Siirt Milletvekillerini Afif Demirkıran ile Osman Ören ilk olarak partililer ve aileleri tebrik ettiler.

Kalabalık bir grupla mazbatalarını alan AK Parti Siirt Milletvekilleri Afif Demirkıran basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.

Demirkıran, “2011 Genel Seçimlerini kazasız belasız atlattık ve güzel bir seçim geçirdik. Türkiye ve Siirt genelinde rekor bir oran ile halkımız bize tekrar vekaletini verdi. Bu dönemde geçmişte olduğu gibi Siirt’e hizmet etmek için elimden gelen gayreti sarfedeceğim. Siirt halkı şunu bilsin ki, verdikleri vekalet çok ağır bir yükümlülük getiriyor. Ben bu vekaletin hakkını yerine getiremeyeceğimiz zaman büyük bir vebalin altında olacağımın farkındayım. İnşallah Allah beni Siirtlilere karşı utandırmaz ve layık oldukları hizmetleri kendilerine sunabilmem için yardımcı olur.” dedi.

Bu haber toplam 3799 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!