1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siirt AK Gençlik’ten Kan Bağışı
Siirt AK Gençlik’ten Kan Bağışı

Siirt AK Gençlik’ten Kan Bağışı

Kızılay Kan Merkezinde gerçekleşen kampanyaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Özekinci ve Teşkilat mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı

A+A-

Siirt Adalet ve Kalkınma Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Özekinci, bağış kampanyası ile ilgili yaptığı kısa değerlendirmede:  “Kan bağışı kampanyamıza katılım beklentimizin üzerinde oldu. Sosyal sorumluluğumuzun bir gereği olarak düşündüğümüz kan bağışı kampanyasında verdiğimiz kanlarla, inşallah birçok hayat kurtarılacaktır. Bundan sonra gençlik kolları başkanlığı olarak düzenli olarak kan bağışında bulunacağız. Bu sebeple sağlığı elveren herkesi kan bağışında bulunmaya davet ediyorum. Kan Bağışı kampanyamıza destek veren ve katılım sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Gençlik Kolları olarak; Kızılay’ımızın icra ettiği bu kutsal görevde her zaman yanlarında olduğumuzu belirterek, ilimiz Kızılay şubesi Başakanı Yener Tanık'a ve tüm mensuplarına da teşkilatım adına başarılar diliyorum. Ayrıca, siirtakgenclik.org adresimizde teşkilat personelimizin kan gruplarını aktararak ihtiyaç anında bize oradan ulaşabilirler." şeklinde konuştu.

 

AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin de kan verdiği Siirt'teki Kan bağışı kampanyasına 52 kişi katılıp 41 ünite kan bağışı yapıldığı öğrenildi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 2154 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!