1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. SİDER yöneticisi Mesut Altunç: “Güçlüyüz farkında değiliz”
SİDER yöneticisi Mesut Altunç: “Güçlüyüz farkında değiliz”

SİDER yöneticisi Mesut Altunç: “Güçlüyüz farkında değiliz”

Otel işletmeciliği ve toplu taşımacılık yapan, aynı zamanda İstanbul SİDER yöneticilerinden Mesut Altunç “Siirtliler çok güçlüler ama farkında değiller” dedi.

A+A-

Siirtliler.Net’i ziyaret eden başarılı işadamlarımızdan Mesut Altunç İstanbul SİDER yöneticilerinden. Edremit’te birçok kez bir araya gelen Siirtlilerin toplantılarına ev sahipliği yaptı. Aynı zamanda Balıkesir Edremit’te Abdullah Kesici’nin yoğunluk kazandırdığı Edremit Siirtliler Derneği’nin kuruluş çalışmalarına da elinden geldiğince maddi-manevi yardımcı olmaktadır.

Başta İstanbul olmak üzere birçok kentte Siirtlilerin her anlamda güçlü olduklarını fakat bu güçlerini ne yazıkki toplumsal anlamda değerlendiremediklerini dile getiren Altunç: “Biz ne yazık ki gücümüzün farkında değiliz. Herşeyi bireysel düşündüğümüz için gücümüzü toplumsal olarak değerlendiremiyoruz. Büyükşehirlerde çok kopuk kalmışız. Büyüklerimiz zamanında genç kuşakları bir araya getirme konusunda özel gayret göstermemişler. Şimdi artık amca çocukları bile birbirini tanıyamaz duruma gelmişler. Birbirimize sahip çıkmalıyız. Herkes kendi uzmanlık alanında birlik ve beraberlik için faydalı olmalıdır. Siirtliler.Net gibi güzel bir sitemiz var. Bizlerin bu sitemize karşı üzerimize düşen sorumluluklarımız olduğu gibi, bu sitemize de önemli görevler düşmektedir.” dedi.

Mesut Altunç, Balıkesir Edremit’te Adramis Termal Hotel’in ve Efatur’un sahibidir.

Bu haber toplam 5191 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!