1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. SİDER heyeti Siirtliler.Net’i ziyaret etti
SİDER heyeti Siirtliler.Net’i ziyaret etti

SİDER heyeti Siirtliler.Net’i ziyaret etti

İstanbul Siirtliler Derneği, Halenzeliler Derneği ile Siirtliler.Net’i ziyaret etti.

A+A-

SİDER Başkanı Aydın Candabakoğlu, beraberinde yönetim kurulundan olan Mesut Altunç ile Ali Soysal Beyoğlu İlçesi, Tophane semtinde bulunan Halenzeliler Derneği’ni ardından da Siirtliler.Net’i ziyaret ettiler.

HALENZELİLER DERNEĞİNİ ZİYARET

Halenzeliler Dernek Başkanı Remzi Şanlı’nın karşıladığı SİDER heyeti, Siirtlilerle ilgili etkinliklere aktif bir şekilde katılarak birlik ve beraberliği tesis etme yönünde önemli katkılar sağlayan Halenzeliler Derneği yönetimine teşekkür ettiler. Misafirlerine tatlı ve çay ikramında bulunan Halenzeliler Dernek Başkanı Remzi Şanlı, “bu tür ziyaretlerin tüm derneklerimiz arasında yaygınlaştırılmasını diliyoruz” dedi.

SİİRTLİLER.NET’İ ZİYARET

SİDER Heyeti daha sonra Siirtliler.Net ofisini ziyaret ederek Diyarbakır’da Adnan Öktüren başkanlığında Şubat ayında yapılması planlanan Siirtliler Gecesiyle ilgili görüş alışverişinde bulundular. Siirtliler.Net’in önemli hizmetler verdiğine değinen Başkan Aydın Candabakoğlu, “eski bir gazeteci olarak Siirtliler.Net’in mevcut imkanlarıyla önemli hizmetlerde bulunduğunu en iyi anlayabilenlerdenim. Siirtliler Federasyonu ile ilgili oluşturduğunuz kamuoyu hemşehrilerimizin birlik ve beraberlik duygularını kamçılıyor.” dedi.

Başkan Candabakoğlu, diğer derneklerimizi de kapsayacak olan bu tür ziyaretlerin devam edeceğini dile getirdi.

Bu haber toplam 3311 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!