1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sevgi Evi çocukları misafirlerini ağırladılar
Sevgi Evi çocukları misafirlerini ağırladılar

Sevgi Evi çocukları misafirlerini ağırladılar

3 ay önce Vali Musa Çolak tarafından açılan UMUT ÇOCUK EVİ çocukları misafirlerini ağırladılar. Çocuklar akşam yemeklerini yerken, misafirleri de iftarlarını açtılar.

A+A-

Siirt Valisi Musa Çolak’ın eşi Gülsüm Çolak ve vali Yardımcıları eşleri ile berber, Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı olarak üç ay önce, Vali Musa ÇOLAK tarafından, Siirt Merkez, Kooperatif Mahallesinde hizmete açılan üç adet çocuk sevgi evinden bir tanesi olan “Umut Çocuk Evi”nde yaşayan koruma altındaki çocukları ziyaret ederek, iftarlarını çocuklarla birlikte açtılar.

 

Umut Çocuk Evini ziyaret eden Gülsüm ÇOLAK, burada yaşayan Dilek, Elif, Cennet, Robar adlı çocuklarla tek tek ilgilenerek, kendilerine aldığı çeşitli hediye ve kıyafetlerle sevinirdi.

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Gülsüm ÇOLAK; “Devletimizin himayesi ve koruması altında bulunan bu çocuklarımızı sık sık ziyaret ettiklerini, her zaman çocuklarımızın yanlarında olduklarını, tüm ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda zaman zaman ziyaret ettiklerini söyledi. Bu Çocuklarımızın başta okul takipleri olmak üzere diğer sorunlarını gidermek için, her türlü tedbirin alınacağını vurgu yapan Gülsüm ÇOLAK, Çocuklarımıza burada aile ortamı yaratılmış, çocuklara iyi bakıldığını, çocuklarımızın burada mutlu olduklarını gözlemledim. Her zaman Kendilerini ziyaret ederek, kendilerine bir anne sevgisi kadar yakın olmaya çalışacağım.” dedi.

 

Umut Evi çocukları kendileriyle yakinen ilgilenen Vali Eşi Gülsüm ÇOLAK’a teşekkür ettiler.

Bu haber toplam 1851 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!