1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Selim Demirel Siirtliler.Net Derneğine üye oldu
Selim Demirel Siirtliler.Net Derneğine üye oldu

Selim Demirel Siirtliler.Net Derneğine üye oldu

Bursa Siirtliler Derneği (BUSİDER) eski Başkanı Selim Demirel Siirtliler.Net Derneğine üyelik için başvurdu.

A+A-

Uzun yıllardır Bursa’da ikamet eden ve Bursa Siirtliler Derneği (BUSİDER)’in başkanlık görevini geçen yıl devreden Selim Demirel, dost ve akraba ziyaretleri için geldiği memleketi Siirt’te, Siirtliler.Net Derneği’nin Güres caddesi üzerinde bulunan merkezini ziyaret ederek derneğe üye oldu.

Siirtliler.Net Derneği’nin kısa sürede kurulmuş olmasına rağmen yapmış olduğu çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Selim Demirel şu ifadelere yer verdi:

Biz Bursa’da yaşayan Siirtliler olarak uzun yıllardan beri birlik ve beraberliğimizi tek bir çatı altında sürdürüyoruz. Farklı etkinliklerle hep bir araya geliyor, hemşehrilerimizin varsa sorun ve dertlerine çare bulmaya çalışıyoruz. Bu konuda Bursa’da yaşayan tüm Siirtliler hassasiyet içindeler. Memleketimiz Siirt ile ilgili havadisleri Siirtliler.Net sayesinde öğreniyoruz. Böyle güzel bir gazetenin sosyal sorumluluk çerçevesinde dernekleşmesi ve kısa sürede dernek olarak yaptığı faaliyetleri takdirle izliyoruz.

Dernek yönetimine teşekkür eden Demirel, Siirtliler.Net Derneği’ne üye olarak yapılacak faaliyetlerde “Bursa kaynaklı üzerimize düşen bir şey olursa etkinliklerinizde yer almaktan memnun olurum.” Dedi.

Bu haber toplam 3470 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!