1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Selami Değer Anadolu Lisesi’nden kan bağışı
Selami Değer Anadolu Lisesi’nden kan bağışı

Selami Değer Anadolu Lisesi’nden kan bağışı

Siirt Merkez Selami Değer Anadolu Lisesi, Kızılay Kan Merkezi Siirt Şubesine başvuruda bulunularak kan bağışı kampanyası organize etti.

A+A-

Kan bağış kampanyasına Milli Eğitim Müdürü T.Fikret ETEKER, Şube Müdürü Cengizhan BAŞARAN, Kızılay Şube Başkanı Yener TANIK ile Okul aile birliği üyeleri ve öğrenciler katıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü yaptığı konuşmada kan bağışının ne kadar anlamlı ve önemli olduğunu vurgulayarak, “insan hayatını kurtarmanın yolu kan bağışından geçer, insanların en hayırlısı “insanlara en faydalı olanıdır.” Sözünden hareketle sizler ders başarılarınızın yanında böyle örnek bir kampanyayı başlatarak beni ve eğitim camiasını çok mutlu ettiniz. Fakat bu tür kampanyaların diğer kamu kurum kuruluşları ve halkımız tarafından desteklenmeli ki kan bağış noktasında istenilen düzeye ulaşılsın. Bu manada kan bağışı kampanyasının düzenlenmesinde emeği geçen okul müdürü Nurettin KEBAPÇI’yı, okul öğretmenlerini ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamı dilerim.” dedi. Konuşmasının ardından kan bağışı kampanyasını Milli Eğitim Müdürümüz kan vererek başlattı.

 

 

Bu haber toplam 2671 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!