1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Şehit Komiser için taziye çadırı boş durmuyor
Şehit Komiser için taziye çadırı boş durmuyor

Şehit Komiser için taziye çadırı boş durmuyor

15 Temmuz Cuma günü silahlı saldırı sonucu şehit olan Komiser Osman Demir için açılan taziye çadırı günün her saati ziyaretçileri ağırlıyor.

A+A-

15 Temmuz 2011 günü Yeni Mahalle Polis Karakolu’nda görevi sırasında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli Komiser Osman Demir için eski Trafik Şubesi lokalinde taziye çadırı açıldı. 3 gün boyunca devam edecek olan taziye kabulleri 20 Temmuz Çarşamba günü son bulacak. Öte yandan 21 Temmuz Perşembe günü akşam namazını müteakip Sancaklar camisinde mevlit okutulacaktır.

komiser osman demir - siirtŞehit Osman Demir, Siirt Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görev yapan bir polis olmasına rağmen kendisini tanıyanlar tarafından farklı bir özelliğinden de bahsedilir. İlimizin özellikle kenar mahallelerindeki çocuklar tarafından sevilen Komiser Osman Demir’in fakir-fukara ailelere ve çocuklarına karşı özel bir hassasiyeti olduğu bildiriliyor.

Şehit Komiser Demir için açılan taziye çadırının daha ilk gününde ziyaretçileri arasında kenar mahallelerden gelen çocuklar dikkatlerden kaçmadı.

 

Bu haber toplam 4458 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!