1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Şefik Erden "Gönlüm Siirt'ten Yana"
Şefik Erden "Gönlüm Siirt'ten Yana"

Şefik Erden "Gönlüm Siirt'ten Yana"

Adı Ak Parti Belediye Başkan Adaylığı İçin Geçen İsimlerden Biri de Eski İlbaşkanı Şefik Erden

A+A-

Isınan siyasi hava her geçen gün siyaset arenasında yeni isimlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Son olarak Ak Parti Eski İl Başkanı Şefik Erden’in ismi Ak Parti Siirt Belediye Başkan adaylığı için dillendirilmeye başlandı.

Siirt İl Başkanlığı döneminde Recep Tayyip Erdoğan’ın Siirt Milletvekili seçilmesinde etkin rol oynayan Erden’in Siirt Belediye Başkan Adaylığına sıcak baktığı yakın çevresi tarafından çok net bir dille ifade ediliyor.

Kendisine telefonla ulaştığımız Ak partili Şefik Erden “Her yiğidin gönlünde bir aslan yatar benimde gönlümde Siirt var” diye konuştu.

Ak Partinin her kademesinde büyük bir aşkla hizmet etmeye hazır olduğunu kaydeden Erden “ Genel merkezimizin uygun gördüğü her türlü göreve hazırım, ancak tercih şansım olsa tercihimi Siirt’ten yana kullanırım’ dedi

İl başkanlığı döneminde aralarında Recep Tayyip Erdoğan’ın da bulunduğu 5 Milletvekilini parlamentoya gönderme başarısı gösteren Erden, 2004 seçimlerinde dönemin güçlü partisi DEHAP’a karşı yerel seçimleri kazanan son il başkanı oldu

Bu haber toplam 4419 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!