1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. SBS’de Emniyet, Milli Eğitim ve STK Dayanışması
SBS’de Emniyet, Milli Eğitim ve STK Dayanışması

SBS’de Emniyet, Milli Eğitim ve STK Dayanışması

Adanalı Et Lokantası’nın ev sahipliğini yaptığı yemekli toplantıda SBS öğrencileri STK’ları, Kurumları, Dershane öğretmenleri ile Okul öğretmenlerini bir araya getirdi.

A+A-

Siirtliler.Net Derneği’nin başlatmış olduğu SBS’de Siirt’in gurur tablosu öğrencilerine yönelik ödül kampanyası çeşitli etkinliklerle sürdürülüyor. Adanalı Et Lokantası sahibi Fuat Akkoyun’un sponsorluğunda bugün Siirtliler.Net Derneği tarafından yemekli toplantı düzenlendi.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Eteker, İl Emniyet Müdürü Recep Güven, SBS’den ilk üçe giren öğrenciler, öğrencilerin velileri ve öğrencilerin hem okullarındaki hem de dershanelerindeki öğretmenleri ile Siirtliler.Net Derneği yöneticileri katıldı.

Siirtliler.Net Derneği Başkanı Eyüp Güzel, İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Eteker’e, “Biz Siirtliler.Net olarak öğrencilerimizi ödüllendirdik. Esnafımız, kurumlarımız, il dışından STK’larımız ve siyasilerimiz kampanyaya sahip çıktılar. Başarı sağlayan bu üç çocuğumuzun okudukları okulların yönetimi ile çocukların öğretmenlerini de sizin tarafınızdan ödüllendirilmesini rica ediyoruz.” dedi. Eteker, bu talebe “memnuniyetle” cevabını verdi.

ETEKER: “BU BAŞARI EKİP ÇALIŞMASININ ÜRÜNÜDÜR.

SİİRTLİLER.NET GEÇEN YIL DA TÜRKİYE DERECELERİNİ UZUN SÜRE GÜNDEMDE TUTMUŞTU”

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Eteker yaptığı konuşmada; “Geçen yıl SBS’de aldığımız Türkiye derecelerini Siirtliler.Net’in gündeminde uzun süre tutan ve bu yıl bu güzel organizasyonundan dolayı, başarılara gösterdiği duyarlılıktan dolayı Eyüp Güzel kardeşime teşekkür ediyorum. Bireysel başarı tabiî ki önemlidir ama başarının tabana yayılmasını da önemsiyoruz. Bu başarı tesadüfen gelmiş başarı değildir. Ekip çalışmasının ürünüdür. Üniversite hazırlık kurslarında yaptığımız sosyal projelerle öğrenci kayıtlarını sağladık. Onlarla yetinilmedi, dershaneye gidemeyen öğrencilerimizi değerlendirdik. Dershanelerin, okul yönetimlerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve özellikle de başarıda lokomotif vazifesi gören Siirtliler.Net Derneği’nin başkanı gazeteci kardeşimiz Eyüp Güzel beyin çalışmalarını son derece önemsiyoruz. Bu organizasyonla başarıya katkı sağladıklarını düşünüyoruz. Konuşmalarıma son verirken gurur tablosunun sevincini yaşatan sevgili öğrencilerimize, onları yetiştiren öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu çocuklarımıza destek olan STK’lara, esnaf arkadaşlarımıza, kamu kurumlarından yegane İl Emniyet Müdürümüz sayın Recep Güven beyefendiye, siyasilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu organizasyonun sağlayan Siirtliler.Net Derneği başkanı Eyüp Güzel kardeşimizin şahsında tüm yönetim kuruluna da teşekkür ediyorum.” dedi.

GÜVEN: “KAMPANYANIZ ŞEHİRDEKİ DAYANIŞMA RUHUNU ARTTIRIYOR

SİİRTLİLER.NET DERNEĞİ’NE GÖNÜL DOLUSU TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 

Kampanyaya her üç öğrenciye birer çeyrek altın vererek katılan Siirt Emniyet Müdürü Recep Güven, yaptığı açıklamada, “Bu genç arkadaşlara yapmış olduğunuz ödüllendirme etkinliği sonrakileri de motive edici oluyor. Öğrencilerimiz STK’ları, kurumları ve şehrin ileri gelenlerini takdir edici olarak yanlarında görmeleri çok önemli bir şey. Siirtliler.Net Derneği’ni alkışlıyorum. Bu çocuklar kendi çalışmalarıyla başarıyı yakaladılar. Sizin sayenizde bir araya geldik. Bu etkinliğiniz bir şehirdeki dayanışma ruhunu arttırmaktadır. Kişinin geleceğe bakışı daha da güzelleşiyor. Onun için Siirtliler.Net Derneği’ne gönül dolusu teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bu haber toplam 3329 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!