1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. SBS öğrencilerinin aileleri Siirtliler.Net’i ziyaret etti
SBS öğrencilerinin aileleri Siirtliler.Net’i ziyaret etti

SBS öğrencilerinin aileleri Siirtliler.Net’i ziyaret etti

SBS’de Siirt’ten ilk üçe giren öğrencilerin aileleri Siirtliler.Net Derneği’ni ziyaret ederek ödül kampanyası için teşekkür ettiler.

A+A-

Siirtliler.Net Derneği tarafından SBS’de Siirt’in gurur tablosu olan ve ilk üçe giren öğrencilerine yönelik ödül kampanyası Siirt’in yanı sıra il dışında da yankı buldu. Siirt esnafının yanı sıra il dışından da kampanyaya destek geldi.

SBS’de ilk üçe giren öğrenciler, velileriyle birlikte dün Siirtliler.Net Derneği’ni ziyaret ederek teşekkür ettiler. Kampanyanın başarıyı tetikleyici bir unsur olduğunu dile getiren öğrencilerin velileri, destek verenlere ayrı ayrı teşekkür ettiklerini belirterek şu açıklamalarda bulundular:

ACAR: “KAMPANYA TOPLUMUMUZUN DUYARLILIĞINI GÖSTERİYOR”

Siirt ikincisi  Ömer Faruk Acar’ın babası Yahya Acar: “kampanya öğrencilere ileriki yıllara yönelik motivasyon kazandırıyor. Öğrencilerimizin başarısı tetikleniyor. Bu tür kampanyalar toplumumuzun duyarlılığını da gösteriyor. Büyükşehirlerde öğrencilerin daha fazla teşvik edildiğini biliyorum.

 

BORAZAN: “SİİRTLİLERİN BAŞARILARINA SAHİP ÇIKMASI GÜZEL BİRŞEY”

Siirt birincisi M.Alperen Borazan’ın babası Mustafa Borazan: “Siirt’in kendi başarılarına, çocuklarına sahip çıkması güzel bir şey. Çocuğum geometri alanında bulduğu formülle daha önce yine Türkiye genelinde birinci olmuştu. O zaman biz ailesi olarak biraz hayal kırıklığına uğramıştık. Çünkü pek gündem olmadı. Büyük kentlerde olsaydı sahip çıkılırdı. Bu kampanyanız öğrencilerin hepsini tetiklemektedir. Kampanya sahibi olarak sizi ve derneğinizi takdir ediyorum. Doğu’da eğitim gerçekten çok önemli bir şeydir.

 

ÇARŞAMBA GÜNÜ ADANALI’DA TOPLUCA YEMEK YENİLECEK

Siirtliler.Net Derneği’nde yapılan öğrenciler ve velileriyle birlikte yapılan toplantıda 13 Temmuz Çarşamba günü saat 12.30’da Adanalı Et Lokantası’nda toplu halde yemek yenilmesi kararlaştırıldı.

Adanalı Et Lokantası sahibi Fuat Akkoyun’un sponsorluğunda yapılacak yemekli toplantıya katılacak olanlar:

İl Milli Eğitim Müdürü, 3 öğrenci, öğrencilerin velileri, öğrencilerin hem okullarındaki hem de dershanelerindeki öğretmenleri, Siirtliler.Net Derneği yönetimi

Bu haber toplam 3134 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!