1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. SBS ödül kampanyamıza destek büyüyor
SBS ödül kampanyamıza destek büyüyor

SBS ödül kampanyamıza destek büyüyor

Siirtliler.Net Derneği tarafından başlatılan SBS Ödül Kampanyasına destek büyüyor.

A+A-

SBS’de derece yaparak ilimiz Siirt’in gurur tablosu olan üç öğrencimize Siirtliler.Net Derneği tarafından başlatılan ödül kampanyasına destek büyüyor. Kampanyaya Siirt esnafının yanı sıra siyaset dünyasından, spor dünyasından ve İstanbul Siirtliler Derneği’nden de destek geldi.

ÖREN: “Kampanyanıza katılmaktan şeref duyarım”

AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören kampanyayla ilgili “Siirtliler.Net Derneği yönetimine teşekkür ediyorum. İlimiz için hem faydalı hem de çok hayırlı bir çalışma yapıyorsunuz. Ben her üç öğrencimize birer çeyrek altın vererek kampanyanıza şeref duyarak katılıyorum.” dedi.

DEMİRKIRAN: “Esnafımızın kampanyaya destek vermesini önemsiyorum”

DEMİRKIRAN: “İlimizin özellikle eğitim seviyesini arttırmak için esnafımızın başlatmış olduğunuz bu kampanyaya destek vermelerini önemsiyorum. Çünkü eğitim bölgemizin kalkınmasına çok daha sağlıklı hizmet aracıdır. Her üç öğrencimize 3 çeyrek altınla kampanyanıza katılmaktan onur duyarım.

ÖKTÜREN: “HEM BAŞARIYI HEM KAMPANYAYI KUTLUYORUM”

Adnan Öktüren: “Her üç öğrencimize de gayretlerinden ve yakaladıkları başarılardan dolayı kendilerini kutluyorum. Öğretmenlerine ve ailelerine de teşekkür ediyorum. Ayrıca öğrencilerimizi bu kampanyayla onurlandırmanızdan dolayı sizlere de teşekkür ediyorum. Her üç öğrencimize de yarım altın vererek kampanyanızda yer alıyorum

CANDABAKOĞLU: “SİİRT’TEKİ HEYECANI İSTANBUL’DAN HİSSEDİYORUZ”

İstanbul Siirtliler Derneği (SİDER) Başkanı Aydın Candabakoğlu: “Siirt’te derece alan her üç öğrencimizin başarısı ilimizin gurur tablosudur. Desteklenmeleri, ödüllerle onurlandırılmalarını önemsiyorum. Siirtliler.Net tarafından başlatılan bu kampanyanın heyecanını İstanbul’da da hissediyoruz. Kampanyanıza 3 çeyrek altınla katılıyoruz

 

Afif Demirkıran – Siirt Ak Parti Milletvekili

3 Çeyrek Altın

 

Osman Ören – Siirt AK Parti Milletvekili

3 Çeyrek Altın

 

Adnan Öktüren

3 Yarım Altın

 

Aydın Candabakoğlu – İstanbul SİDER Başkanı

3 Çeyrek Altın

Bu haber toplam 3161 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!