1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Sarar Giyim Mağazası Hizmete Girdi
Sarar Giyim Mağazası Hizmete Girdi

Sarar Giyim Mağazası Hizmete Girdi

Ülkemizin önde gelen giyim markalarından olan sarar, ülke genelindeki şube sayısına yeni bir halka ekleyerek, Siirt’te de ilk şubesini, Güres caddesinde açtı.

A+A-

Güres caddesinde yapılan açılışa; Siirt Valisi Musa Çolak, Siirt Milletvekili Osman Ören, Belediye Başkanı Selim Sadak, Sarar Giyim yönetim kurulu başkan vekili Sabahattin Sarar Katıldı.

 

Açılış töreninde konuşan Vali Musa Çolak, Ülkemizde Türk erkek hazır giyim sektöründe önemli bir rol oynayan Sarar Giyim 64 yıllık bir birikime sahip, yaklaşık 5 bin çalışanı ile ülke ekonomisine hizmet veren önemli tekstil markalarından bir tanesidir. Sarar’ ın İlimizde şube açması çok sevindirici bir gelişme olarak görüyoruz. Bundan dolayı, Sarar Yönetim kurulu üyesi Sabahattin Sarar’ ın şahsında Sarar yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” Dedi.

 

Marka olmuş firmaların ilimizde peş peşe mağaza açmaları, ilimizin ekonomik ve sosyal alanda gelişmesine katkı sağlayacağını belirten, Vali Musa Çolak,” Firma yetkililerinin ürünlerini makul fiyata satmalarını, yani vatandaşlarımız için özel indirim yapılmasını özellikle istiyorum. Siirt, son yıllarda yapılan yatırımlarla gelişiyor ve kalkınıyor. Bunun en güzel göstergelerinden bir tanesi de özel sektörün ilimize yatırım yapmaya başlamasıdır. Örneğin son yıllarda ülkemizde ve dünyada marka olmuş firmaların ilimizde peş peşe mağaza açmaları, Siirt’in geliştiğinin bir göstergesidir. Amacımız ilimizde sos yo-ekonomik projeleri hayata geçirerek, Siirt’i bölgesinde bir cazibe merkezi haline getirmektir. Tüm planlarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Bu vesileyle sarar yöneticilerine Siirt'e mağaza açtıkları için teşekkür ediyor, birazdan hep birlikte açılışını yapacağımız mağazanın İlimize, Ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 4765 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!