1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Saldırıyı kınıyorum
Saldırıyı kınıyorum

Saldırıyı kınıyorum

Bilgilendiren, kaynaştıran ve şehrimizi tanıtan sitemize yapılan saldırıyı kınıyorum

A+A-

Vazifesi, hemşerilerimizi bilgilendirmek ve kaynaştırmak ile şirin şehrimizi en iyi şekilde tanıtmak olan sitemize yapılan saldırıyı kınıyorum.

Bunca emeği ve gayreti bir çırpıda yok eden, insanlarımızın haber alma hakkını elinden alan ve bizimle hemşerilerimiz arasında bilgilendirme ve sevgi köprüsü olan sitemizin günlerce kapalı kalmasına sebep olan insanların neyin peşinde olduklarını ve nasıl bir ruh haleti içinde olduklarını merak ediyorum. (En kısa zamanda bir psikologa görünmeleri, memleket menfaatinedir. Hatta kendileri ve aileleri menfaatinedir.)

Paylaşacak bir fikri, düşüncesi, heybesinde bir şeyi olan mutlaka bunu birileriyle paylaşacaktır. Böyle olmazsa başka şekilde, burada olmazsa başka yerde…

Bizim yazdıklarımıza cevap verilecekse, savunduklarımızın aksine fikirler ortaya konarak bu yapılabilir. Biz de bu vesile ile fikirlerimizi bir daha irdeleme fırsatı buluruz. Bundan da asla rahatsız olmayız, gocunmayız. İncittiklerimizden de özrü esirgemeyiz. Hakaret ettiğimiz düşünülüyorsa da yasal yollarla haklar aranabilir. Burada da, ötelerde de veremeyecek hesabımız yok. Rabbim mahcup etmesin.

Böyle bed ve alçakça saldırılar bizi yıldıramayacağı gibi herhangi bir maksada da hizmet etmeyecektir. Kervan yürümeye devam edecektir. Yapanları da başta Adil-i Mutlak olmak üzere Adalete havale ediyoruz.

Bu arada, bütün bu yapılanlara rağmen, yılmayan ve daha güzel bir site yapma azminde olan başta site editörü Eyüp Bey olmak üzere, gayret eden herkese şükranlarımı sunuyorum.

Hemşerilerime de yeniden merhaba diyorum.

Ehlen we Sehlen

Necdet Sevgi

Bu haber toplam 3855 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!