1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sahte para ele geçirildi
Sahte para ele geçirildi

Sahte para ele geçirildi

Siirt Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri gerçekleştirdikleri operasyonlar sonucunda sahte para ele geçirdiler.

A+A-

Emniyet tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında aşağıdaki bilgilere yer verildi:

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’müz görevlilerince ‘Parada Sahtecilik’ suçunun önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar sonucunda;

İlimiz merkezinde yapılan yol uygulamasında durumundan şüphelenilerek durdurulan ve araçta bulunan şahısların üzerinde yapılan aramalarda, piyasa değeri toplam 70.420 TL Sahte Para ele geçirilmiştir.

Konu ile ilgili olarak yakalanan 3 şüpheli şahıs “TCK-197.Madde-Parada Sahtecilik” suçundan adli mercilere sevk edilmiş 1 şüpheli şahıs tutuklanmıştır. 

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü olarak Sahtecilik suçuna yönelik mücadelemiz aralıksız devam etmektedir.

Mücadelemizde bizlere yardımcı olmak isteyen vatandaşlarımızın 155’i veya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüze ait “(0484) 223 22 82 - 223 54 36” nolu telefonları aramaları büyük önem arz etmektedir. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SİİRT İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Bu haber toplam 2535 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!