1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sağlık-Sen’den Siirtliler.Net’e tebrik ziyareti
Sağlık-Sen’den Siirtliler.Net’e tebrik ziyareti

Sağlık-Sen’den Siirtliler.Net’e tebrik ziyareti

Sağlık-Sen Siirt Şubesi yöneticileri, Siirtliler.Net’in Siirt bürosunu ziyaret ederek çalışan gazeteciler gününü kutladı ve tebrik mesajlarını ilettiler.

A+A-

Sağlık-Sen Siirt Şube Başkanı Vesim Eviz ile sendika yöneticilerinden Aydın Topçu, Ömer Ebrem, Emin Çetinkaya, Yasin Onay ve Selçuk Yılmaz Siirtliler.Net’in Siirt bürosunu çalışan gazeteciler günü dolayısıyla ziyaret ederek tebrik mesajlarını ilettiler.

SİİRTLİLER.NET'İN HEM YAYIN KURULUŞU OLARAK

HEM DE DERNEK OLARAK ÇALIŞMALARI TAKDİR EDİCİ

Siirt’te 1436 sağlık çalışanından 780 kişinin üye olduğu ve Siirt’in ikinci büyük sendikası olan Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Siirt Şubesi Başkan ve yöneticileri tarafından gerçekleştirilen ziyarette “Gerek e-gazete olarak gerekse derneğiniz olarak çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Sizleri unutmuyoruz ve çalışmalarınızı takdir ediyoruz” denildi.

Siirtliler.Net Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel tarafından ağırlanan sendika yöneticileri şu ifadelere yer verdiler: “Bir sivil toplum kuruluşu olan sendikamız, ilimizin menfaatleri doğrultusunda basınla ilgili üzerimize düşeni yapmaya hazırız. İletişimi önemsiyoruz. Sendikalara geçmişten kalan bir ön yargı vardı fakat Memur-Sen’e bağlı sendikalar olarak bu ön yargıları kırıyoruz. Daha özgür ve demokratik bir ortam tesis ettik. Farklılıkları gözetiyoruz. Farklılıklara odaklanmadığımız için konfederasyonumuz Türkiye genelinde en büyük kurum halini aldı. Sorun değil çözümden yana duruş sergiliyoruz. Hem çalışanlarımız adına hem de toplum adına çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu haber toplam 1928 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!