1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sadece Site inşa etmedi; Kaldırımını da, Işıklandırmasını da, yaptı
Sadece Site inşa etmedi; Kaldırımını da, Işıklandırmasını da, yaptı

Sadece Site inşa etmedi; Kaldırımını da, Işıklandırmasını da, yaptı

1. Sınıf malzeme kullanarak kaldırım ve büyük şehirlerdeki lüks siteleri dahi kıskandıracak Işıklandırma yaptırdı,Siirt’in ilk kapısı otomatik açılır kapanır otoparkına sahip bir bina olacak...

A+A-

Sadece Site inşa etmedi; Kaldırımını da, Yol Işıklandırmasını da, yaptı

Yeni Mahalle Mehmet Nebil OKTAY caddesinde Yeni Mahalle Camii’nin hemen yanındaki AYDIN Sitesi A ve B Bloklarının önünden geçen yola kendi imkanlarıyla 1. Sınıf malzeme kullanarak kaldırım yapan ve büyük şehirlerdeki lüks siteleri dahi kıskandıracak Işıklandırma ile site ve çevresine güzellik kazandıran MAY İnşaat yetkilileri çevre sakinlerinin takdirini kazandı.

A ve B olarak 2 blok halinde inşa edilen sitenin birçok yeniliğe de öncülük edeceği görülüyor. MAY İnşaat Yetkilileri Mehmet AYDIN ve Nurettin AYDIN kardeşlerden aldığımız bilgilere göre. Bina önüne verilen önemin yanı sıra, AYDIN sitesinin aynı zamanda Siirt’in ilk kapısı otomatik açılır kapanır otoparkına sahip bir bina olacağını öğrendik. Otopark sıkıntısının ciddi bir sorun olduğu şu günlerde bu hizmetin bina sakinleri tarafından da dört gözle beklendiğini öğrendik.

MAY İnşaat Yetkilileri her şeyin belediyeden beklenmesinin doğru olmadığını, belediyenin çalışmalarına elimizden geldiği kadar katkı sağlamamız gerektiğini belirterek Siirtlilerin el birliği ile Siirt’i güzel ve yaşanabilir bir şehir haline getirebileceğini belirttiler.

Bu haber toplam 3623 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!