1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sadak'tan Siirt’e Yatırım Çağrısı
Sadak'tan Siirt’e Yatırım Çağrısı

Sadak'tan Siirt’e Yatırım Çağrısı

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak yatırımcılara çağrıda bulunarak, kentte yatırım yapacak her yatırımcıya destek olacaklarını ve tüm yatırımcıları Siirt'te yatırım yapmaya davet etti.

A+A-

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Siirtli genç girişimciler tarafından geçtiğimiz yıl açılan ve ürettiği ürünleri ihraç eden Gazan Tekstil Fabrikası'nı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Dilek üretilen ürünler ve yapılan ihraç konusunda bilgilendirilmenin ardından fabrikanın idare bölümüne geçti. Garzan Tekstil Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Dilek, burada yaptığı açıklamada, Siirtli genç girişimciler olarak geçtiğimiz yıl hem Siirt'te bir iş yeri kurmak hem de Siirt'te bulunan işsiz gençler iş imkanı suna bilmek amacıyla Garzan Tekstil fabrikasını kurduklarını ifade ederek fabrikanın kuruluşundan bu yana her anlamda kendilerine destek veren

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak teşekkür etti.

Başkan Sadak yaptığı konuşmada belediye yönetimi olarak kente yapılacak her yatırımlara imkanları dahilinde destek vermeye devam edeceklerini ifade ederek, Garzan Tekstil Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Dilek ve arkadaşları tarafından böyle bir yatırımı gerçekleştirip Siirt'te bulunan 300 gence iş imkanı sağladıkları için teşekkür etti. Sadak ayrıca tüm yatırımcıları Siirt'te yatırım yapmaya davet etti.

Bu haber toplam 2303 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!