1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sadak: Siirt bu Valiye sahip çıkmalı
Sadak: Siirt bu Valiye sahip çıkmalı

Sadak: Siirt bu Valiye sahip çıkmalı

Muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Sadak, mahallelerin sorunlarını rapor etmelerini istedi.

A+A-

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Pazar günü sabah saatlerinde çeşitli mahalleleri gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Öğle saatlerinde basın mensupları ile Başur Mevkii’sinde yürütülmekte olan asfalt şantiyesinde öğle yemeğinde bir araya geldi.

Sadak, burada yaptığı konuşmada: “2010 yılı asfalt sezonunu kapadık. Birçok mahalle ve ara arterlerde beton asfalt ve yamalama çalışmalarını gerçekleştirdik. Önümüzdeki yıl bu çalışmalara devam edeceğiz.” dedi.

Akşam saatlerinde muhtarlarla bir araya gelen Sadak: “Yıl sonu değerlendirmesi yapmak amacıyla toplandık. İki şey isteyeceğim. Birincisi Siirt çok güzel bir Vali’ye sahip. Valimiz halkın dilinden anlayan, hizmet için çabalayan bir Vali’dir. Sizden Valimize sahip çıkmanızı istiyorum. İstediğim ikinci şey ise, önümüzdeki ay sonuna kadar bütün muhtarlarımız mahallelerindeki sorunları rapor olarak bize iletsinler. Biz de bu raporlar doğrultusunda sizlerle tek tek görüşerek mahalleniz için isteklerinizi yapıp yapamayacağımızı belirtelim.” dedi.

Bu haber toplam 2918 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!