1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sadak, “gelsin Başbakana idareciliği öğretelim”
Sadak, “gelsin Başbakana idareciliği öğretelim”

Sadak, “gelsin Başbakana idareciliği öğretelim”

Başbakan Erdoğan’a “yol ver Abdullah Öcalan’la görüşeyim” çağrısında bulunan Sadak, “gelsin kendisine hem belediyeciliği hem de idareciliği öğretelim” dedi.

A+A-

Veysel Karani Mahallesi 99 Evler Mevkii’nde parke döşeme törenine katılan Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, burada yaptığı konuşmada, Siirt Belediyesinin önceki dönemde esnafa olan borçlarını ödemediğini belirtti, Sadak ayrıca Başbakan Erdoğan’a da “Gel sana belediyeciliği ve idareciliği öğretelim” dedi.


SİİRTLİLER.NET

Sadak yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;

Şu anda döşenen parke taşlarının Ak Parti döneminde döşenenlerden 3 kat daha ucuz. Geçen dönem belediyesinin döşediği taşlar, yaptığı işler, döktüğü asfaltlar, bir ağaç bile dikmişse bir parke taşı bile döşemişse tek kuruşunu ödememiştir. Faysal Celbek te bunlardan birisidir. 400 milyarlık iş yapmış ve 10 milyarlık para almıştır. Ama şu an belediyemizde hiçbir parası yok, hepsini ödedik.

Başbakan Siirt’e gelsin pırıl pırıl caddeleri görecek. Tozsuz, dumansız caddeleri görecek. Akan muslukları görecek. Halkıyla bütünleşen belediyeyi görecek. Korkmasın artık çöp möp yok burada. Geldiğinde çöp yığınlarından Siirt’e girememişti. Siirt’te; Kürdüyle, Arabıyla, Türküyle herkes birbirini seviyor. Yeter ki onun kendisinin tayin ettiği bazı insanlar Siirt’in huzurunu bozmasın. Gelsinler, görsünler belediyecilik nasıl yapılıyor. Halka sevgi nasıl aşılanıyor görsünler. Halka hizmet nasıl görsünler, öğretelim. Başbakan belediyecilik te yapmıştır. Biz hem belediyeciliği hem de idareciliği öğretelim ona.

Bu haber toplam 4577 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!