1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Saadet’ten İstanbul Anadolu ile Buluşuyor programı
Saadet’ten İstanbul Anadolu ile Buluşuyor programı

Saadet’ten İstanbul Anadolu ile Buluşuyor programı

Saadet Partisi Genel merkezi ve İstanbul il başkanlığının düzenlediği "İstanbul Anadolu ile Buluşuyor" projesi kapsamında bir heyet Siirt'e geldi. SP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ali Sezai Bahçe, partilerinin siyaseti düştüğü yerden kaldıracağını ifade e

A+A-

Çeşitli kesimlerle yaptıkları temasların ardından Başkan Yardımcıları Ali Sezai Bahçe ve Ömer Korkusuz başkanlığındaki heyet bir basın toplantısını düzenledi. Basın toplantısında partisinin ülkenin ve Siirt'in sorunları konusundaki politikasını anlatan Başkan Yardımcısı Bahçe “Saadet Partisi olarak siyaseti düştüğü yerden kaldıracağız. Biz seçimden seçime çalışan bir teşkilat değiliz. Bunun örneği burada. Biz buradayız. Türkiye'nin her yerinde ki teşkilatlarımızla buluşuyoruz. Her ne kadar medya çalışmalarımıza yeteri kadar yer vermiyorsa da biz çalışıyoruz.” dedi.

 

Ömer Korkmaz da, yaptığı konuşmada, TBMM'de gay ve lezbiyenlerin haklarının görüşüldüğü bir dönemde Siirt'te yaşandığı iddia edilen cinsel istismar olayların medyada yansımalarının anlamlı olduğunu ve Siirt halkını bundan sorumlu tutmamak gerektiğini belirtti.

 

Bu haber toplam 2233 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!