1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. S.Demirel Müdürü İbrahim SAĞLAM, İHL’yi 2 ay ağırladı
S.Demirel Müdürü İbrahim SAĞLAM, İHL’yi 2 ay ağırladı

S.Demirel Müdürü İbrahim SAĞLAM, İHL’yi 2 ay ağırladı

Bu gibi zor zamanlarda okulların birkaç aylığına diğer okullara yardımcı olması ve eğitim camiası olarak bir bütün olunduğunun unutulmaması gerektiğini belirten eğitimciler, maalesef bazı okulların S. Demirel İ.Ö. Okulu idarecileri kadar “idareci” olamadı

A+A-

S.Demirel Müdürü İbrahim SAĞLAM, İHL’yi 2 ay ağırladı

                Milli Eğitim Bakanlığının deprem riski taşıyan illerdeki okulları depreme dayanıklı hale getirmek için oluşturdukları proje kapsamında Siirt Anadolu İmam Hatip Lisesi 2010-2011 öğretim yılının başından itibaren kendi binalarında eğitim-öğretim göremiyorlardı. Gecikmeli olarak teslim edilen ve tadilatının bir kısmı hala süren Siirt Anadolu İmam Hatip Lisesiler nihayet okullarına kavuştular.

            S. Demirel İ.Ö. Okulu Müdürü İbrahim SAĞLAM, İmam Hatip Lisesini büyük bir fedakarlık örneği göstererek 2 ay boyunca kendi okullarında ağırladı. Siirt Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkilileri ve öğrencileri bu fedakarlık karşısında minnettarlıklarını her platformda dile getirmekten kendilerini alamıyorlar. 24 Kasım Öğretmenler Gününü yeni kutlayan eğitim camiasına güzel bir örnek olan Müdür İbrahim SAĞLAM’ın bu hareketi İHL dışında diğer eğitimciler tarafından da takdir gördü.

            İmam Hatip Lisesi Müdür Baş Yardımcısı Ahmet ERDAL, Müdür Yardımcısı M.Münir BENEK, geleceğin yeni And İ.H.L. Müdürü gözüyle bakılan Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih GÖZTOK, İHL Öğretmenleri ve öğrencileri S. Demirel Müdürü İbrahim SAĞLAM’a minnettarlıklarını her fırsatta belirtiyorlar. Bu imkanı oluşturmada katkısı olan eski İHL Müdürü Mehmet Fatih ALP’i de unutmamak gerekiyor.

            Bu gibi zor zamanlarda okulların birkaç aylığına diğer okullara yardımcı olması ve eğitim camiası olarak bir bütün olunduğunun unutulmaması gerektiğini belirten eğitimciler, maalesef bazı okulların S. Demirel İ.Ö. Okulu idarecileri kadar “idareci” olamadıklarını üzüntüyle belirtiyorlar.

            Anadolu İmam Hatip Lisesi herhalde S. Demirel İ.Ö. Okulunun bu fedakarlığını en azından bir yemekle karşılayacaklardır.

Bu haber toplam 3632 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!