1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Reyting çapkınlarının Siirt karalaması
Reyting çapkınlarının Siirt karalaması

Reyting çapkınlarının Siirt karalaması

Geçtiğimiz yıl ilimizde yaşanan kız çocuklarına yönelik cinsel istismar olayı, ekranlardaki reyting çapkınlarının iştahını kabartıyor.

A+A-

Başta belirtmekte yarar var; ilimizde veya başka herhangi bir yerde yaşanan tecavüz veya cinsel istismar olaylarını Siirtliler.Net ailesi olarak lanetliyor, tecavüzcü sapıkların ise en ağır bir şekilde cezaya çarptırılmalarını arzuluyoruz. Cezası kesinleşen olan sapıklar hapis cezasıyla kurtulmasın kimlikleri de Siirt kamuoyuna açıklansın  ki, cezaları bittikten sonra dahi adını kirlettikleri o şehrin sokaklarında bir daha rahatça dolaşamasınlar. Bununla birlikte TV ekranlarında, gazetelerde veya internet sitelerinde cinselliği, fuhşu, ahlaksızlığı ve tecavüz sahnelerini özendiren, sıradanlaştıran, aile yapısının içini çökertenler de tıpkı tecavüzcüler kadar suçlanmalı, dışlanmalıdır.

Ancak, konuyu bu yönünden ziyade başka yerinden ele almaya çalışan reyting çapkınları tüm gayretleriyle Siirt ile tecavüzcüleri yan yana anmaktan hiçbir zaman geri durmuyorlar. Hayatları boyunca Siirt’i görmemiş, Siirt’in adını dahi hayatları boyunca 2 kez anmamış tipler, tecavüz gibi reyting değeri bulunan adice bir vakıa olunca Siirt’i her fırsatta anmaya başladılar.

İşte sosyal paylaşım sitesi olan twitter’de her fırsatta Siirt ve Tecavüz kelimesini her fırsatta dile getiren, iki kelimeyi yan yana anan isimlerden birisi olan CNN Türk ekranlarından Şirin Payzin… Siirtliler.Net’ten Eyüp Güzel ile aralarında haftalardır ara ara süren tartışmalı mesajlardan bir alıntı…

 

CNN Türk / Şirin Payzin
Acaba yıllarca acı çeken türbanlı öğrencilerde türbanlarından bir parça kesip gönderseler güzel olmazmıydı?diyorum..

Siirtliler.Net / Eyüp Güzel
saçma salak tartışma konularıyla reyting kazanma kaygısını taşımadıkları zaman adam olacakların sayısı ne çok bu ülkede!

CNN Türk / Şirin Payzin
evet haklisiniz tecavuzculere sahip cikilmadi mida adam olucaz ve o tecavuzculer hapse girene kadar pesindeyiz

Siirtliler.Net / Eyüp Güzel
Ah bir de tecavüzleri ekranlarında sahneleyenlerin peşinde olsanız. Ama haklısınız onun reytingi yok!

CNN Türk / Şirin Payzin
kimden bahsediyorsunuz?

Siirtliler.Net / Eyüp Güzel
ayrıca Siirt denince aklınıza sadece tecavüzcülerin gelmesiyle ilgili algınızdan dolayı sizide kınıyorum. Reyting çapkınlığı yapmayın

CNN Türk / Şirin Payzin
tv dizilerinin tecavuze yol actigi carpik zihnin urunudur.Kucuk kizlara tecavuzle ne alaksi var.Siirt davasinin pesindeyim

CNN Türk / Şirin Payzin

Siirt'te tecavuzculer yargilanacak.Tecavuz edenleri koruyan ilkel beyinlere karsi mucadelemiz tamdir.Tecavuzun ama si olmaz.

 

Bu haber toplam 4710 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!