1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Rektör Erman, Siirt Platformunu ziyaret etti
Rektör Erman, Siirt Platformunu ziyaret etti

Rektör Erman, Siirt Platformunu ziyaret etti

Siirt Gönüllüleri Platformu'nun toplantısına ev sahipliği yapan Üniversite Rektörü Prof.Dr.Murat Erman, toplantıyı ziyaret ederek konuklara "hoşgeldiniz" dedi.

A+A-

Siirt Gönüllüleri Platformu'nun kuruluş ve yapılanma toplantısına ev sahipliği yapan Siirt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Murat Erman, platformun toplantısını kısa süreliğine ziyaret ederek toplantıya Siirt'ten ve il dışından katılan konuklarla tek tek tokalaşarak "hoşgeldiniz" dedi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Rektör Erman, şu ifadelere yer verdi:

"Böyle güzel bir toplantıya ev sahipliği yapmak bizim için mutluluktur. Yalova’da bu toplantının ilkinin yapıldığını biliyorum. Siirt için hayırlı olsun. Toplum olarak böyle bir ihtiyaç hissediliyor. Doğal süreç içerisinde gelişen bu tür girişimlerin başarıya ulaşmaları daha mümkündür. Burada sürecin getirdiği bir atmosfer var ve herkese burada büyük bir sorumluluk düşüyor. Bu yönüyle her birinizi tek tek tebrik ediyorum. Uzun soluklu olarak artık toplum içerisinde tek kültürlü monoton bir yapıdan daha çok kültürlü, toplumun çimentosunu harcını oluşturan kesimlerin biz de varız demelerinin zamanı olarak değerlendiriyorum. Bu tür istişarelerle, toplantılarla süreç olgunlaşacaktır. Belki de özlem duyulan bir sivil platform olacaktır. Bize bir şey düşerse hem şahsım hem üniversitemiz adına her türlü katkıyı vermek istediğimi belirtmek istiyorum."

toplant1.jpg

toplanti2-001.jpg

toplan.jpg

toplan1.jpg

toplan2.jpg

toplan3.jpg

Bu haber toplam 2344 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!